Wpis z mikrobloga

MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO!
Wstałem dziś rano o godzinie 13 i coś mnie podkusiło, aby poszperać w necie. I co się okazało? Trafiłem na pierwsze słowa o Blocky Farm na polygamia.pl! Jaram się jak małe dziecko, mimo że jeszcze masa pracy! Pijcie z nami compot, kolejka dla wszystkich! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gra prezentuje się ślicznie, a do tego płynniutko działa. Budżetowe gry casualowe przyzwyczaiły nas do tego, że są niedoinwestowane i niedopieszczone. Tutaj wszystko leży na swoim miejscu, co jest zasługą sprytnego podejścia do grafiki. Vokselowa oprawa będąca nieślubnym dzieckiem Crossy Road i Minecrafta wypada naprawdę ładnie, będąc tak naprawdę tylko tłem dla farmerskiej rozrywki.

Patrzyłem na Blocky Farm oczami mojego małego siostrzeńca i wydaje mi się, że by się tym jarał. Ja się może nie jaram, ale podoba mi się podejście devów do tematu – gra jest czymś więcej niż kopią produktów Zyngi.


Więcej przeczytacie tutaj: http://polygamia.pl/male-gry-ktore-moga-zrobic-duze-zamieszanie-przeglad-najciekawszych-polskich-indykow-z-digital-dragons-2016/

Miłej niedzieli Wam życzę, a ja wyciągam drukarkę i zakładam segregator na wzmianki o naszej grze ʕʔ

#gamedev #chwalesie
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj! (Facebook | Twitter)
Zrezygnowałem z pracy na etacie po kilku latach na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
sortris - MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO!
Wstałem dziś rano o godzinie 13 i coś mnie podkusi...

źródło: comment_3Cf99Kl4qJ5fzoe3VuM3Xk4xJEj984HQ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@sortris: ej powiem ci szczerze ze nie moge sie doczekac tej zasranej gry, tak patrze i obserwuje ten tag i ciagle mnie do niej ciagnie. jest masa podobnych na google play ale mimo to jakos w nie nie gram, bo zajeżdzają tandetą i są po prostu nudne i monotonne. mam nadzieje ze wasza taka nie bedzie. Ogolnie ja na telefonie nie gram praktycznie w nic, bo top listy itd. w sklepie
  • Odpowiedz
@botanicFTS: no teraz to mnie zestresowałeś! Będziemy musieli podołać oczekiwaniom ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jesteś w stanie napisać, co w tym momencie sprawia, że gra wydaje Ci się ciekawa?
  • Odpowiedz
@sortris: wydaję mi się, że cały interfejs i grafika jest przyciągająca, bo ja np. jako zagorzały gracz Minecrafta lubie klimaty właśnie takich kloców i zapewne inni gracze chociaż spróbują waszej produkcji ze względu na podobizny grafiki, ot to. Do tego dodałbym fakt, że zawsze lubiłem tego typu gry, ale ten cały bullshit na GP to padaka np. hay day czy inne gry, ktorych jest od #!$%@? i kazda wyglada tak samo
  • Odpowiedz
@botanicFTS: dzięki wielkie, to dużo dla nas znaczy. Graficznie rozumiem, a będzie jeszcze lepiej.
Czasem jednak boję się i zastanawiam czy sprostamy pod względem gameplayu: jazda traktorem, interakcja ze zwierzętami, zabawa z nimi, gadżety, mnóstwo fajnych szczegółów cieszących oko, ale czy to wystarczy, aby sprostać oczekiwaniom? Bo przecież nadal będzie to "mobilny menadżer farmy"...
  • Odpowiedz
@sortris: kazdy gracz ma swoje wymagania i kazdy inne preferencje, ja np. wybiorę tą gre przez grafikę i to, że zrobił ją ktoś ze spolecznosci w ktorej sam sie udzielam. pewnie wielu innych tez tak zrobi, ale problemem moze byc to, ze macie rozne targety i gra sie nie utrzyma z samych mirków
  • Odpowiedz
@sortris: Macie dźwięki zrobione do gierki już? Bo tak sobie przeglądam regularnie poczynania i się jaram i jeżeli potrzeba pomocy w tej materii to akurat tutaj coś mogę zdziałać :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zarsthor nie mamy, ale trafiłeś w idealny moment, bo w tym tygodniu zbieramy zgłoszenia i rozpoczynamy poszukiwania. Napisz proszę na PW swoją ofertę :)
  • Odpowiedz