Wpis z mikrobloga

MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO!
Wstałem dziś rano o godzinie 13 i coś mnie podkusiło, aby poszperać w necie. I co się okazało? Trafiłem na pierwsze słowa o Blocky Farm na polygamia.pl! Jaram się jak małe dziecko, mimo że jeszcze masa pracy! Pijcie z nami compot, kolejka dla wszystkich! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Gra prezentuje się ślicznie, a do tego płynniutko działa. Budżetowe gry casualowe przyzwyczaiły nas do tego, że są niedoinwestowane i niedopieszczone. Tutaj wszystko leży na swoim miejscu, co jest zasługą sprytnego podejścia do grafiki. Vokselowa oprawa będąca nieślubnym dzieckiem Crossy Road i Minecrafta wypada naprawdę ładnie, będąc tak naprawdę tylko tłem dla farmerskiej rozrywki.

Patrzyłem na Blocky Farm oczami mojego małego siostrzeńca i wydaje mi się, że by się tym jarał. Ja się może nie jaram, ale podoba mi się podejście devów do tematu – gra jest czymś więcej niż kopią produktów Zyngi.


Więcej przeczytacie tutaj: http://polygamia.pl/male-gry-ktore-moga-zrobic-duze-zamieszanie-przeglad-najciekawszych-polskich-indykow-z-digital-dragons-2016/

Miłej niedzieli Wam życzę, a ja wyciągam drukarkę i zakładam segregator na wzmianki o naszej grze ʕʔ

#gamedev #chwalesie
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj! (Facebook | Twitter)
Zrezygnowałem z pracy na etacie po kilku latach na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
Pobierz
źródło: comment_3Cf99Kl4qJ5fzoe3VuM3Xk4xJEj984HQ.jpg
  • 56
@parasolki: Oczywiście! Nasz aktualny kot przechodzi odświeżenie wyglądu, ale w tym tygodniu pochwalimy się nowym modelem.

Mogę dodać, że kot może już bawić się kłębkiem wełny, ganiać mysz, wskakuje na dachy i na nich śpi, będzie też potrafił psocić i broić na naszej farmie. A do tego kota gania pies, gdy się spotkają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sortris: Ale... nie myśleliście jednak o jakiejś płatnej wersji? Bo osobiście wolałbym raz zapłacić nawet i 10 euro niż cały czas musieć wybierać między czekaniem godzinami bo cooldown a mikropłatnościami przez które ostatecznie zapłacę dużo więcej. Takie czekanie obecne w 90% obecnych gier mobilnych to #rakcontent
a czy będzie opcja zmutowania kota żeby to on ganiał psa? xDD

@parasolki: To jest jakiś pomysł, specjalna mikstura powinna załatwić sprawę. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sinti: tak, nasze pupile mogą też srać ( ͡º ͜ʖ͡º) Będą chorować, smucić się, spać, psocić, jeść. Jak w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale... nie myśleliście jednak o jakiejś płatnej wersji? Bo osobiście wolałbym raz zapłacić nawet i 10 euro niż cały czas musieć wybierać między czekaniem godzinami bo cooldown a mikropłatnościami przez które ostatecznie zapłacę dużo więcej.


@Usunelem_Konto: @L3gion:
Zauważcie, że w chwalonym wszędzie Harvest Moon warzywa też rosły kilka dni, ale nikt na to nigdzie nie narzekał. A dlaczego? Bo oprócz rosnących roślin w grze było mnóstwo innych rzeczy do roboty.
@L3gion: @Sinti: zacytuję fragment artykułu, a więcej na ten temat zdradzimy wkrótce. Generalnie za obejrzenie reklamy gracz dostanie monety, ale sam zdecyduje kiedy i czy zechce to zrobić :)

Wyhodowane warzywa da się oczywiście sprzedać, a jak zabraknie nam wirtualnej kasy, a przeszkadza cooldown, to zawsze można pójść do wirtualnego kina i… obejrzeć reklamę. Zapowiada się ciekawa casualowa gra free-to-play z nieinwazyjnym systemem reklam.