Wpis z mikrobloga

poznalam dzis nowe znajome w dorywczej pracy na weekend. Dziewczyny w wieku 18-23 lata. Chcialy, abym podala snapa, instagrama, pokazala chlopaka, uwaga, mięśnie- moja forme. Gdy dowiedzialy sie, ze na silke nie chodze, nic z wymienionych rzeczy nie mam byly oburzone, d
hurr durr jak to gdzie publikujesz swoje zainteresowania, siebie?
a ja moge im co najwyzej podac fejsa bez nazwiska i nick na wykopie. choc tego tez by nie zrozumiały.
smutno mi, ze swiat żyje tylko tym, chyba nie bede miala wiele kolezanek
#snapchat #instagram #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #jakzyc
  • 68
@maly_nka: Ogólnie to myślałem że masz więcej skoro nie interesujesz się social media. Aż dziwne zresztą że tak młoda osoba się tym nie interesuje :D ale mogę cię pocieszyć tym że jestem od ciebie młodszy i też się na tym nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maly_nka: olej je, ciekawe co one robią z tymi wszystkimi lajkami na insta czy fejsie, też nie mam np snapa, na fejsa nic nie wrzucam, od takich atencyjnych znajomych się odcinam po prostu i tobie też radzę się nie przejmować co gadają
hurr durr jak to gdzie publikujesz swoje zainteresowania, siebie?


@maly_nka: Chwila, to o to w tym wszystkim chodzi? Z tego co widzę, to na snapach/instagramach/fesjach #rozowepaski (i spora część #niebieskiepaski) publikuję zdjęcia jedzenia, z siłki, z imprez, w lustrze i jakiś wyjazdów. To mają być te zainteresowania?
@printf: snap to krótkie, Maks 10 sek video. Można je zobaczyć tylko przez 24h. Potem znikają. A jeśli zostały wysłane w wiadomości prywatnej, to można obejrzeć tylko raz, max dwa.
Jak się obserwuje wartościowe osoby to warto mieć.
@paszczur: na przykład ostatnio Jakub Roskosz robił bardzo fajna relacje z wyjazdu na Bali :) Obserwuje też Michała Wawrzyniaka, ale on jest na wykopie hejtowany wiec pewnie nie będziesz zainteresowany ;)
@maly_nka: może i nie jestem jakoś sporo starsza, ale i tak się wypowiem.

Starsze pokolenia wcale nie były lepsze. Za moich czasów były takie rzeczy jak emo itp. Dodatkowo więcej patologii było niż teraz. Jak chodziłam do gimnazjum więcej dzieciaków paliło, było agresywnych, dziewczyny odwalały, a teraz jest dużo spokojniej. Młodzież rządzi się swoimi prawami. Nie czuj się źle, że nie dostosowałaś się do ogółu, sama też nie potrafiłam się do
@Manderigon: ja wszystko mige zrozumieć i zaakceptować, nie przeszkadza mi to, ze sie w to bawia, ale razi tylko fakt, ze stawiaja to jakie swoje priorytety i jak podejrzewam zabiera im to mnóstwo czasu. Mam znajomych, ktorzy z tego korzystaja, ale większość jest ogarnieta.
dokladnie mialam to samo jesli chodzi o FB i grupę klasowa w sumie