Wpis z mikrobloga

  • 368
poznalam dzis nowe znajome w dorywczej pracy na weekend. Dziewczyny w wieku 18-23 lata. Chcialy, abym podala snapa, instagrama, pokazala chlopaka, uwaga, mięśnie- moja forme. Gdy dowiedzialy sie, ze na silke nie chodze, nic z wymienionych rzeczy nie mam byly oburzone, d
hurr durr jak to gdzie publikujesz swoje zainteresowania, siebie?
a ja moge im co najwyzej podac fejsa bez nazwiska i nick na wykopie. choc tego tez by nie zrozumiały.
smutno mi, ze swiat żyje tylko tym, chyba nie bede miala wiele kolezanek
#snapchat #instagram #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #jakzyc
  • 68
  • Odpowiedz
  • 2
@wysuszony: ja tam robie co do mnie należy i nie wdaje sie w wieksze dyskusje juz. ;o

@winterfresz: no na pewno nie bede czegos zakladac, bo ktos to ma. Olewam, tak, tylko tak jak wyzej napisalam po prostu zrobilo mi sie przykro, ze trzeba to przyjac jako rzecz ju normalna
  • Odpowiedz
@maly_nka: olej je, ciekawe co one robią z tymi wszystkimi lajkami na insta czy fejsie, też nie mam np snapa, na fejsa nic nie wrzucam, od takich atencyjnych znajomych się odcinam po prostu i tobie też radzę się nie przejmować co gadają
  • Odpowiedz
hurr durr jak to gdzie publikujesz swoje zainteresowania, siebie?


@maly_nka: Chwila, to o to w tym wszystkim chodzi? Z tego co widzę, to na snapach/instagramach/fesjach #rozowepaski (i spora część #niebieskiepaski) publikuję zdjęcia jedzenia, z siłki, z imprez, w lustrze i jakiś wyjazdów. To mają być te zainteresowania?
  • Odpowiedz
@maly_nka: Czym jest snapa pytam poważnie wiele osób wspomina ale ja nie dopytywałem. Jedyne co wiem ze to coś z telefonem. Jest jakiś ekspert od tych rzeczy?
  • Odpowiedz
  • 1
@printf: snap to krótkie, Maks 10 sek video. Można je zobaczyć tylko przez 24h. Potem znikają. A jeśli zostały wysłane w wiadomości prywatnej, to można obejrzeć tylko raz, max dwa.
Jak się obserwuje wartościowe osoby to warto mieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@paszczur: na przykład ostatnio Jakub Roskosz robił bardzo fajna relacje z wyjazdu na Bali :) Obserwuje też Michała Wawrzyniaka, ale on jest na wykopie hejtowany wiec pewnie nie będziesz zainteresowany ;)
  • Odpowiedz