TripleSec TripleSec 02.06.2013, 00:04:38 0 + @Janodemon: #nieogladalem@xxguru85xx: dyskoteka w gimbazie?
xxguru85xx xxguru85xx 02.06.2013, 00:07:24 0 + @TripleSec: na szczęście nigdy nie chodziłem do gimbazy. jak sie nie mylę to99 rok to był koniec podstawówki lub początek liceum
xxguru85xx xxguru85xx 02.06.2013, 00:10:23 1 + @TripleSec: ano udało się :D Pamiętam potem jak namiętnie słuchałem :
Komentarz usunięty przez moderatora
@xxguru85xx: dyskoteka w gimbazie?