Wpis z mikrobloga

Mięsożercy często mają pretensje do wegetarian, że się wywyższają i uważają za lepszych. Ja po przeczytaniu komentarzy mięsożerców uważam się wręcz za elitę intelektualną tego kraju i czuję się milion razy lepsza od was. Aż mi przykro, że ja jestem taka mądra i wspaniała, a jest tylu ludzi głupich i brzydkich, do tego bez empatii - po prostu przegrywów życiowych.
@SpokojnyLudzik: Mam 14-15% tkanki tłuszczowej. Niby zawsze może być mniej ale nie wiem czy to lepiej.
Poza tym tyje się raczej od nadmiaru cukru i węglowodanów, a nie mięsa.
Znaczy się ogółem, to tyje się od przedawkowania kalorii ale o wiele zdrowiej i mniej tucząco zjeść np. mięso i warzywa niż napchać się jakimś węglami (pieczywo, makarony, ziemniaki, etc.).
@adi2131: to jedz sałatę trawę albo nawet te steki z trawy a ja przyjadę do Ciebie zaprowadze do auta przywiozę do domu wezmę nóż i poporcjuje a potem zjem mniam mniam ciekawe jak będziesz się czuł i co twoja rodzina pomysli
@SpokojnyLudzik: no właśnie wiem ale leci w górę sadło, a gdy pisałem o utracie masy to miałem na myśli spadek mięśni.
Byłem strasznym suchoklatesem nim trochę podpakowałem. Bez mięsa trudno by mi było dostarczyć zapotrzebowanie na białko i kalorie.
@SpokojnyLudzik: no ryby chyba też są zwierzętami, nie?
Ale owszem jem je.

Tak ciągle tylko biały ser to dość mało urozmaicony jadłospis. Jem często serki wiejskie albo masło orzechowe, więc kilku kurczakom pewno życie już uratowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na obiad to trochę za mało.
@Udowodnij_albo_zamilcz: Dlatego nie traktuj ludzi gorzej, tylko sam sobie szyj ubrania itd.
Zreszta kiedy odmowisz? Jak pani w sklepie nie bedzie miala grosika, zlotowki czy dychy? Ja juz powiedzialem, ze jak dla mnie zycie ludzkie jest wazniejsze niz zwierzecia, ktore urodzilo sie tylko dla jego uboju.
Czemu zawsze takie debilne tematy typu: każdy chce pokazać jak bardzo ten drugi nie ma racji i trzeba mu pokazać tą słuszną opcję i przy okazji go wyśmiać czyli tematy związane z - religią, żywieniem, graniem w gry i inne gówna mają ogrom komentarzy gdzie niektóre mają po 250-500 słów a pod tematami typu: odkrycia naukowe, ciekawe zjawiska fizyczne/chemiczne/biologiczne jest z reguły pusto?

Aa no tak przecież ludzie to wredne głupie #!$%@?.
@Udowodnij_albo_zamilcz: sugerowanie ludziom w takich sprawach zwykle kończy się tak samo,dlatego lepiej przeznaczyć ten czas na czytanie książek. Nie jesteś pierwszy na Ziemi który o to ludzi zapytał a i tak się nic nie zmieniło. A po przeczytaniu jakiejś mądrej książki dowiesz się czegoś nowego.

Nie masz wyrzutów sumienia że tak bardzo zmarnowałeś czas?
Nic ci nie rozkazuje, tylko sugeruje.
@Udowodnij_albo_zamilcz:

Uważam że zwracanie uwagi mas na pewien problem jest potrzebne. Najgorsza jest obojętność.

I robisz to na stronie ze śmiesznymi przegrywami. Gdzie następnie? Sadistic, kwejk?
Jak naprawdę widzisz w tym problem to polecam się zapisać do jakiejś organizacji walczącej o prawa zwierząt itp. gdzie faktycznie możesz mieć jakikolwiek wpływ.
@Udowodnij_albo_zamilcz:

Uważam że zwracanie uwagi mas na pewien problem jest potrzebne. Najgorsza jest obojętność.

I robisz to na stronie ze śmiesznymi przegrywami. Gdzie następnie? Sadistic, kwejk?
Jak naprawdę widzisz w tym problem to polecam się zapisać do jakiejś organizacji walczącej o prawa zwierząt itp. gdzie faktycznie możesz mieć jakikolwiek wpływ.