Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: grill tylko w Widelcu, niedaleko UMK - świetne burgery i nie tylko. Burgeman też jest niezły, ale to nie ta sama liga. Chudy Byk mnie zawiódł - więc nie mogę go z czystym sumieniem polecić, ale jako jedyny jest w ścisłym centrum.
@dorotka-wu: potwierdzam, najfajniejszy hotel w " centrum " to orkąglak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do hoteli, wszędzie drogo, więc bierz na co Cie stać i co Ci pasuje standardem. Ja zawsze jak gdzieś jeżdżę to biorę taki hotel żeby było łóżko, łazienka i ew. telewizor. W końcu to nie tam spędzasz czas, tam tylko śpisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#!$%@?ć burgery, idź
@dorotka-wu: tak jak pisał vomalio, idź koniecznie na naleśniki do manekina (osobiście uwielbiam z mięsem mielonym, serem i jako składnik dodatkowy jajko, a do tego sos beszamelowy), albo do pierogarni na ul. most pauliński na pieczone pierogi (polecam z wątróbką z sosem grzybowym). a burgery na starówce to w kurantach są niezłe (ale frytki genialne mają)
@Mishkaliina: o no to skorzystam - wole zapłacić i wypić coś dobrego, bo perle moge wypic w domu na taniej najebce :-)
@pmez: no chyba na niego się zdecyduję - chodzi mi o czystość i wygodę - no i nie skrzypiące łóżko #pdk :P

a jakaś przechowalnia bagażu? bo wiadomo, że doba hotelowa kończy się o 10-12 a my o 21 mamy transport xd
@dorotka-wu: ja nocowałam zawsze w ibisie, stówka za pokój 1-2 os, więc chyba taniej niż w b&b, a wszystko chyba to samo, no pokoje tylko są malutkie, ale wystarczające na 1-2 noce w zupełności. Co do burgerów to polecam tą knajpke obok akademików na słowackiego (chyba burgerman) i specjalność szefa kuchni z karmelizowaną pietruszką i pikantnym sosem, ależ sie tym obżerałam :P Widelec tez jest pyszny
@dorotka-wu: po powrocie daj znac, bo jak ja bylem w Toruniu, to mi sie wydawalo, ze wszyscy jeżdżą na wstecznym po starówce:) jestem ciekaw czy to tylko moja obserwacja:)
@dorotka-wu: hotel widzę, że już Ci sensownie doradzili to dorzucę słowo o burgerowni.
Burgerownie do polecenia:
* best of the best to dla mnie Widelec, co tydzień inny special, ale nigdy się nie zawiodłem.
Fajny jest też Chudy Byk na samej starówce. Wybór wystarczający, i dobrze smażą mięso.
* Z miejsc gdzie można tez zjeść świetnego burgera, a burgerownią nie są to Luizjana. Naprawdę wiedzą co robią i pytają o sposób