Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten obrazek podsumowuje to co się dzieje z polską policją i to czemu wczoraj we #wroclaw zdarzyło się co się zdarzyło. Ludzie spokojnie stoją, kładą znicze, upamiętniają zmarłego kolesia a nagle wychodzi kilkunastu policjantów w pełnym antychuligańskim rynsztunku przekopują te znicze i przepychają ludzi xD

No powiedzieć że to debile to mało. Wiadomo że ci którzy zrobili burdy też nie są bez winy, ale czy w normalnym kraju tak zachowuje się policja? #polska
Adams_GA - Dla mnie ten obrazek podsumowuje to co się dzieje z polską policją i to cz...

źródło: comment_UwpKg57I984bNjrPgIKq6nJuqgRavSSE.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli jak zwykły obywatel boi się grupy chuliganów, którzy by go pobili za to, że zwrócił im uwagę to jest zabawne i można się z tego śmiać, ale jak nagle jakiemuś kibicowi nie wychodzi kozaczenie, to jest opresja władzy i to nie jest zabawne? Dlaczego tego nie okrasisz emotą "xD"? Jak "koledzy" dostają po dupie to już cię to nie bawi?


@flager: chyba nie skumałeś tego komentarza. Chodziło o to
  • Odpowiedz
Mogę się spytać za co go pobiła?


@Bigby: wracał z dziewczyną z imprezy z piwem w ręce i policjanci go złapali żeby ich wylegitymować i wlepić mandat. Policjant coś tam powiedział że "cho no tu przystojniaczku", ten odpowiedział że nie jest jego kolegą i żeby się do niego tak nie zwracali no i się wywiązała mała kłótnia, która z czasem przerodziła się w rękoczyny
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Po drugie, nikt nigdzie nie mówił że trzeba "bić i strzelać do sebixów bo im się należy"
Nikt też do nikogo nie mówił o tym że kogoś należy pałować. No ale #!$%@?, jak przy pierwszej lepszej imprezie ( typu święto niepodległości ) kończy się ona tak, że pół miasta jest zdewastowane, policja obrzucana kamieniami bo ŁUBU DUBU. Jak masz potem mieć zaufanie do takich osób? I pewnie nie uwierzysz,
  • Odpowiedz
Jak masz potem mieć zaufanie do takich osób?


@Bigby: ale przepraszam bardzo jakich osób? Teraz kategoryzujemy obywateli? Tzn. że jak ktoś jest łysy i ma dres to znaczy że już z samego tego faktu stwarza zagrożenie? To dziwne że przez większą część tego protestu wszyscy zachowywali się spokojnie i stali grzecznie za barierkami. Faktycznie, #!$%@? patusy.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Ciebie bawi jak obywatel boi się kibiców, a mnie może śmierć kibica. No dobra, nie bawi mnie i
uważam, że policja nie jest od samosądu (swoją droga to nadal nie wiadomo z jakiego powodu zginął, może tak jak ten co umarł z powodu uduszenia się woreczkiem z marihuaną, sam się przyczynił do swojej śmierci np. wziął jakieś narkotyki).

Chodziło o to że ktoś zgrywa kozaka w internecie wyzywając tych patusów i mówiąc że go #!$%@?ą, ale w świecie realnym już takim kozakiem by nie był

A ten facet nie był kozakiem na
  • Odpowiedz
@Bigby: no bo kategoryzujesz ich. Usprawiedliwiasz policję bo przed komisariatem stało kilkudziesięciu typa w dresach, którzy notabene do momentu wyjścia tego kordonu w ogóle nie stwarzali żadnego zagrożenia. Nic, zero. Popierasz policję tylko dlatego że utożsamiasz człowieka w dresie z bandytą. To jest dla mnie najsłabsze w tej całej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Ale za co mam ich usprawiedliwiać? Za to że nie pozwolili położyć zniczy przed komisariatem? Za to że w razie W wyszli z tarczami? Miejsce zniczy jest na grobie. Tyle w temacie. To coś u góry jest po prostu marną prowokacją. Co twoim zdaniem mieli robić? Przecież to nie jest szopka.
BTW. gdzie napisałem że utożsamiam człowieka w dresie z bandytą? Pisząc to o tych pochodach miałem na myśli
  • Odpowiedz
@Bigby: ja kończę z Tobą dyskusję. Mówienie że kładzenie zniczy pod komisariatem było prowokacją jest po prostu śmieszne. Prowokacją tak samo było wyjście kordonu ubranego od stóp do głów w momencie gdy nic się nie działo.
  • Odpowiedz
@Adams_GA przecież rodzina już odcięła się od tej bandy "protestujących" patusow. Tu nie chodzi o pamięć ani sprawiedliwość tylko o #!$%@? jak małpy w zoo. Mieszkam obok posterunku i dawno tyle patologii nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Byłem widziałem (pozdrawiam kolege w zielonej bluzie) szczerze było pół na pół znicze były rozstawiane normalnie w spokoju ale kiedy został postawiony ten 1 to poleciały w strone wejscia petardy, najbardziej rozwscieczylo protestujących kiedy policja z tarczami wyszla i #!$%@?ła te znicze na lewo i prawo. Poleciały kamienie oraz petardy i sie zaczęło.
  • Odpowiedz