Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten obrazek podsumowuje to co się dzieje z polską policją i to czemu wczoraj we #wroclaw zdarzyło się co się zdarzyło. Ludzie spokojnie stoją, kładą znicze, upamiętniają zmarłego kolesia a nagle wychodzi kilkunastu policjantów w pełnym antychuligańskim rynsztunku przekopują te znicze i przepychają ludzi xD

No powiedzieć że to debile to mało. Wiadomo że ci którzy zrobili burdy też nie są bez winy, ale czy w normalnym kraju tak zachowuje się policja? #polska
Adams_GA - Dla mnie ten obrazek podsumowuje to co się dzieje z polską policją i to cz...

źródło: comment_UwpKg57I984bNjrPgIKq6nJuqgRavSSE.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Adams_GA: imbecyle przyszli blokować wejście do komisariatu zniczami - nie wyszło i widzę, że już ból dresiarskiej dupy.
Szkoda tylko, że na kamienie - czyli zagrożenie zdrowia i życia funkcjonariuszy - nie mogli odpowiedzieć aresztowaniem całego towarzystwa. Spacyfikowany bandyta z 20k grzywny to same korzyści, hospitalizacja funkcjonariusza policji - same straty.

Cieszę się tylko, że dresiarskie towarzystwo ma zajęcie, a nie #!$%@? uczciwym ludziom życie, kradnąc, niszcząc i zaczepiając.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: #!$%@?ć głupoty? Widzę, że wiele się ponad swoich kumpli z filmu intelektem nie wybijasz skoro twoja argumentacja polega na obrzucaniu obelgami.
Już cię pod tym wpisem ładnie zaorano, więc nie ma sensu zaczynać zabawy od nowa.
  • Odpowiedz
znicze postawione prosto przed drzwiami, widać że jak wychodizli każdy omijał. Potem cięcie i już znicze powywracane i ściana z policji-co było w międzyczasie? Nie mogli sobie zniczy postawić z boku?

Specjalnie #!$%@?ą i prowokują. To jest podsumowanie-dres się rzuca a potem płacze jak od dresa w mundurze dostanie po ryju.


@thewickerman88: jak znicze tak stawiali przy pałacu prezydenckim po 10.04.2010 to nikt ich nie #!$%@?ł pałami
  • Odpowiedz
@Pantokrator: nigdzie mnie nie zaorano, więc wątpię żeby Tobie się udało skoro twierdzisz że uwaga

Zablokowano wejście do komisariatu zniczami

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tylko tak to mogę skomentować, bardziej marnować czasu mi się nie chce
  • Odpowiedz
przynajmniej wiadomo kogo czarnolistować.


@Bigby: i niby za co miałby mnie czarnolistować? Czy ja gdzieś tu mówię że #!$%@?ć policję? Czy ktokolwiek się zachowuje tutaj w sposób chamski/zły? O ile zauważyłem to najbardziej wszystkich tutaj obrażają zwolennicy policji i przeciwnicy tak zwanych sebixów chociaż w tym wpisie zachowują się na ich poziomie. Zachowali się kompletnie nieprofesjonalnie moim zdaniem, dałem na to rzeczowe i solidne argumenty, a potem przychodzi ktoś taki
  • Odpowiedz
A jaki kraj uważasz za normalny? USA?


@Bigby: chociażby Wielką Brytanię gdzie policja jak jesteś #!$%@? nie spałuje Cię na komisariacie albo nie pobije później twierdząc że "hurr durr był agresywny i pijany!" tylko odwiezie do domu.
  • Odpowiedz
@Bigby: W normalnym kraju już dawno by mieli kratę na plecach. Przecież od razu widać, że nie przyszli czcić pamięci zmarłego, a wszczynać zamieszki. Rządzący doprowadzili do braku szacunku dla Policjantów, w Stanach, w Niemczech czy nawet Czechach nie podyskutujesz z Policją w trakcie aresztowania, próba dyskusji, jeszcze przy ludziach działa na niekorzyść. Wyjaśnienia składasz na komisariacie.
  • Odpowiedz
@wygibus: Bo tak powinno być. Jeśli widać że coś jest nie tak to nie powinni się pieprzyć. A w Polsce czego nie zrobisz to od razu "POLICJA PROWOKUJE GRUPĘ KIBICÓW", "PROWOKACJA ZE STRONY POLICJI"
Bardzo podoba mi się to co jest w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście czasami dochodzi do nadużyć, ale jednak jak u nich policja coś powie, to jest to respektowane bo wiedzą jak to się może skończyć.
  • Odpowiedz
@Bigby: nie mam zamiaru doprowadzać do powstania kolejnej gównoburzy dlatego takie komentarze usuwam.

Przecież od razu widać, że nie przyszli czcić pamięci zmarłego, a wszczynać zamieszki.


@wygibus: Nawet jeśli to nie usprawiedliwia to
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Kto jest obsrany ten jest obsrany. Jakoś nie wydaje mi się żeby niewinny obywatel miał być pałowany bo tak. A jeśli cwaniakuje bo on jest niezniszczalny i w ogóle on ma policję w poważaniu to co, ma dostać medal czy mają nim wstrząsnąć? I wiedz że policja służy ludziom. Nie zawsze tak dobrze jak powinna ale coś robią.
A co do pijackiego pobicia; znasz kogoś innego niż Wiplera? Nie
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Czy to przypadkiem nie ty zostawiałeś komuś taki komentarz?
http://www.wykop.pl/wpis/17753981/#comment-62470311

to idź i zwróć im uwagę

a nie, zapomniałem że to już by nie był internet i nie umiałbyś zgrywać kozaka xD

Czyli jak zwykły obywatel boi się grupy chuliganów, którzy by go pobili za to, że zwrócił im uwagę to jest zabawne i można się z tego śmiać, ale jak nagle jakiemuś kibicowi nie wychodzi kozaczenie, to jest opresja władzy i to nie
  • Odpowiedz
znasz kogoś innego niż Wiplera?


@Bigby: tak jak pisałem, policja we Wrocławiu pobiła mojego znajomego studenta wracającego z Juwenaliów.

ma dostać medal czy mają nim wstrząsnąć?

Nie, mają go złapać i postawić przed sądem tak jak to powinno się dziać w
  • Odpowiedz