Wpis z mikrobloga

@MuNg0: Tylko Kobo. Osobiście zamierzam kupić model Glo HD.

Kindle są przereklamowane moim zdaniem. Takie GoPro wśród czytników. Dobre ale w tej cenie możesz mieć coś o wiele lepszego.
Namarin - @MuNg0: Tylko Kobo. Osobiście zamierzam kupić model Glo HD.


Kindle są ...
@BajerOp:
@Kaczus2B:
@Cyfranek:
Dzięki za zainteresowanie tematem. Powiem szczerze ma to być sprzęt z tych raczej budżetowych. Nie będzie wykorzystywany zbyt często, a wręcz okazjonalnie i inwestowanie 700 zł moim zdaniem mija się z celem. Czy któryś z tanich czytników jest okej w relacji jakość/cena?
@MuNg0: ja mam cybooka odyssey (nawet dwa) i nie zamienił bym na kindla nigdy (a mam porównanie i nie wiem skąd zachwyt kindlem, ale wydaje mi się, że coś jak fanboye Apple) , polecam jak najbardziej
okazjonalnie i inwestowanie 700 zł moim zdaniem mija się z celem


@MuNg0: Za oświetlenie to jednak ciut więcej trzeba dać. No ale właśnie ten Kindle Paperwhite 2, o którym pisałem, jest w okolicach 435 PLN (bezpłatna przesyłka do PL). Ludzie je zamawiali i czytniki były jak nowe (drobne ryski). Wspomniany Cybook (100 EUR ale we Francji) można kupić w podobnej cenie. Może masz znajomego, co przywiezie?
Może wycofywany PocketBook Touch Lux
W sumie to nie wiem skąd taka atrakcyjna cena tutaj.


@lucash9: Może dlatego, że "PocketBook, weltweit viertgrößter Anbieter von Premium-E-Book-Readern, präsentiert den Touch Lux 3." (tam bywają znacznie tańsze niż u nas) i trzeba poczekać aż z Niemiec przywiozą "Zostanie do nas dostarczona (zazwyczaj w ciągu 9 dni roboczych), a następnie wysłana do Ciebie."