Wpis z mikrobloga

#youtube #rakcontent #rakinstant #polskiyoutube #oswiadczenie

Na Polskim youtubie jak już wiemy mamy od groma rakotwórczych kanałów. Największe grono zasilają chłopaki w wieku od 14 do nie wiem 20? Czasem ciut więcej. Marzy im się kariera taka jak #!$%@?, tylko właśnie jak się mają wypromować? Jeżeli nie grasz w majkrafta ani nie jesteś dobry z CS, ani nie masz wiedzy aby prowadzić kanał naukowy jest problem.

Ale youtubowe chłopaczki wymyślili dobry sposób. LIDER OPINII. Tzn bierzesz jakiś przypadek z życia i prawisz przez 15 minut jaki ten ktoś jest #!$%@? i jak #!$%@? się zachowuje. Jak jakieś dwie nastolatki puściły się z mudżynami po koncercie wyskoczyła LAWINA filmów w których nastolatkowie mówią o życiu aby zbierać wyświetlenia i oklaski za swoje oświecenie.

A tutaj mamy chłopaczka (jakiś Max Krasoń) który jedzie lasce która opowiada o seksie i ma zaznaczoną opcję że jej kanał może być dostępny od 18 lat.

Jedzie po wszystkim co się da, nawet powiedział że wygląda jak #!$%@? pasztet, sam nie będąc Bradem Pittem, choć mogę się mylić, może jakiś różowy pasek oceni?
Nie będę oceniać seks majsterki ponieważ ona nikomu krzywdy nie robi moim zdaniem.

Ale wiecie co jest najgorsze?


Ale w sumie jest jeszcze gorsza rzecz od tego.

Czy uważasz że koleś dobrze zrobił nagrywając ten filmik?

  • Tak 31.9% (390)
  • Nie 68.1% (831)

Oddanych głosów: 1221

I.....x - #youtube #rakcontent #rakinstant #polskiyoutube #oswiadczenie 

Na Polski...
  • 54
  • Odpowiedz
@Islanderx: przecież to podstawa bycia wykopkiem - wszystko jest rakiem, chyba ze JA to robię.
Jak sie Janusz z Grażyna bije o rybę w Tesco to hehehehe, jak wykopek robi fałszywe konta zeby mieć chiński złom - ooo, biznesmen.
  • Odpowiedz
@Islanderx: Zajebiste jest to, że w internecie każdy może być fachowcem. Każdy może być "opiniotwórczy", a o seksie może gadać gość, który w sferze seksu ma takie doświadczenie jak ja w skokach ze spadochronem (zawsze chciałem spróbować)
  • Odpowiedz
@Islanderx:

Jedzie po wszystkim co się da, nawet powiedział że wygląda jak #!$%@? pasztet, sam nie będąc Bradem Pittem,.


Co za upośledzone myślenie, w stylu "jak ci się nie podoba to zrób lepiej". Czyli co, jak ktoś jeździ golfem to nie może oceniać lambo i vice versa? Nie podoba mu się i tyle, nawet jakby był bez nóg i bez rąk to dalej ma prawo wyrazić swoją opinię.
  • Odpowiedz
@Fevi: Opinia/krytyka to co innego, ale jak 15 minut #!$%@? bez sensu i jedzie po niej, to co jest tutaj z opinii/krytyki? "ooo, twoja stara to dziwka, HEHE, moja opinia, nie bij!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WybaczMiOjczeBoZgrzeszylem: Nie do końca, jeżeli chcemy piętnować złe zachowanie należy o tym głośno powiedzieć. Jeżeli ktoś kogoś atakuje i potrafimy ocenić na trzeźwo kto robi coś złego trzeba wstać i powiedzieć.

Btw. Film wskoczył szybko dzięki łapkom w góre na 1 strony Polskiego youtuba, ma 5 dni, chwytliwy tytuł i na trzaskał 500tys, to baardzo dobry wynik, typowy schemat wybijania się na hejcie. Warto pisać że takie zachowanie jest złe żeby
  • Odpowiedz
@Islanderx: Tworząc wroga łatwo jest zjednać sobie ludzi (patrz choćby pis). Gość jest przespaskudny i przemądrzały. Nie potrafi wyrażać opinii i krytyki. Do młodych pewnie łatwo to trafia. A my jako odbiorcy powinniśmy widząc coś takiego to najzwyczajniej ignorować. Chcesz mieć zdanie na jakiś temat to samemu je sobie stwórz,a nie kalkuj od kogoś innego. Ot taka puenta ;)

  • Odpowiedz
@Islanderx: Wszyscy czepiają się o coś to i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gość który wygląda gorzej niż ja (a to już jest trudne) ocenia wygląd całkiem zgrabnej kobiety na -5/10 tylko ze względu na to co ma na sobie.... #!$%@? serio?
  • Odpowiedz
@Islanderx: nagraj filmik w którym mówisz jak ten gość jest #!$%@? xD, zróbmy stonoge #!$%@?, gdzie każdy nagrywa poprzedniego. W końcu sexmasterka nagra że filmik ostatniego gościa jest #!$%@?, ja będę jadł chipsy i nawet tego nie włączał.
  • Odpowiedz
@CJzSanAndreas: @sztilq: @yazir: @IsplitOnYourGrave: @Asterling: @M4ks: @valdo: @Fevi: @rockydoggy: @Redesekrator: @yahoomlody: @WybaczMiOjczeBoZgrzeszylem: @rurek49: @yazir: @Fevi: @rockydoggy: @Dorogon:

Jeszcze zauważyłem jedną rzecz teraz, koleś wrzucił film 5 dni temu. 2 dni temu ta laska wrzuciła jakiś film "seks przez telefon" czy coś, kolejny z jej serii o seksach.

70% komentarzy na samej 1 stronie jest "suko
  • Odpowiedz
@Islanderx dobre jest też to że napisałem komentarz pod tym filmikiem z 3 dni temu że największym rakiem internetu jest on sam zamieszczając taki filmik i opowiadając takie głupoty, patrzę dzisiaj i już nie ma komentarza :D Chłopak sobie radzi z hejtem i wciska ludziom kit że to własnie on ma racje...
  • Odpowiedz