Wpis z mikrobloga

Ludzie trzymajta mnie bo nie wytrzymie...
Zauważyłem że pod moją anteną od #cbradio zrobił się biały nalot na przeźroczystej naklejce zabezpieczającej lakier przed porysowaniem więc chciałem ją wymienić na nową no to zacząłem delikatnie odrywać starą nakleję i w pewnym momencie (przy tej samej sile zrywania) naklejka odeszła ale razem z lakierem bezbarwnym. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?łem się niemiłosiernie na całą sytuacje bo teraz będę zmuszony zabezpieczyć to miejsce by rdza nie zjadła mi auta.. Macie pomysły jak to naprawić albo ile może kosztować naprawa u lakiernika?

()

#lakiernictwo #samochody #mechanikasamochodowa #pytanie ##!$%@?
que_e - Ludzie trzymajta mnie bo nie wytrzymie...
Zauważyłem że pod moją anteną od #...

źródło: comment_ocE5gOCnqYlKbIYcsS8RifDL35HcX1Ir.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@n0xx: Trzeba było... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@i_love_poland: Co zrobić???
@dzikiczytelnik: Teraz wziąłem podkładkę gumową kupiłem pod antenę bo magnesowa wczesniej też lekko porysała lakier.. To Łopel niestety :v
@ScaRRyMaN: Kto by się takiego czegoś spodziewał.. Sama z siebie delikatnie schodziła, dopiero gdy doszło do białego nalotu oderwało taki płat.
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Ciężko okreslić, auto ojciec kupował w Niemczech ponad 8 lat temu ale jak pamiętam gdy mierzyłem miernikiem to dach miał około 130 mikronów czy czegoś tam.
@dzikiczytelnik: Antene dostałem na magnes, więc była tak montowana jak kupiona. No i w miare często musiałem chować antene do środka by nie ukradli mi jej (kiedyś same baty nawet kradli...)
  • Odpowiedz
@cacyyy: Vectra B
@ScaRRyMaN: Zobaczymy ile mi powie znajomy za zrobienie tego bo jak 50zł to wolę sobie to zrobić by się nie martwić później o to czy nie zacznie rdzewieć...
  • Odpowiedz