Wpis z mikrobloga

Jak przelać porażkę w sukces? Zrobić sobie propagandowe zdjęcie przed dwoma lokomotywami Gama, z czego jedna z nich (ta w barwach PKP IC) powinna właśnie obsługiwać pociągi dalekobieżne PKP IC, ale jak widać, stoi na zakładzie w Bydgoszczy, bo jest zepsuta. #narodowypesjanizm #kolej #pesa #wielkapesanarodowa #pociagi #pociagiboners

Ta propaganda coraz bardziej koli mnie w oczy. Czekam aż polskim państwem pokieruje ktoś z jajami, kto skończy z tą niewyobrażalnych rozmiarów korupcją za pieniądze podatników. Czy gdzieś jeszcze w Świecie w taki sposób wspiera się publicznymi pieniędzmi prywatne przedsiębiorstwa, kosztem innych i na dodatek lepszych?
MarkG - Jak przelać porażkę w sukces? Zrobić sobie propagandowe zdjęcie przed dwoma l...

źródło: comment_b9IILkcsUzUzS6sHkeOotGnJZl0K9oQ3.jpg

Pobierz
  • 13
@MarkG: ja byłem tam w NAJLEPIEJ OPŁACANYM dziale, czyt. badań i rozwoju, robota przy kompie, programowanie, nie chcieli mnie po stażu (może dlatego, że nie dostałem #!$%@? własnego laptopa i nie miałem się nawet jak wykazać XDDDD), oczywiście robotę w regionie znalazłem w 4 dni xD
@MarkG: Tam był mój cytat odnośnie Gamy nr 3. I zaszła mała pomyłka. Nie chodziło o nr 3, a nr 6. Trójka już wtedy była w Bydgoszczy...

Padly wczoraj (11.04) odpowiednio 006 w Rzeszowie na 31108 i 002 na 53106.