Wpis z mikrobloga

Mam taki pomysł, może głupi, może mądry, nie wiem.

Jako, iż z niebieskim trochę się już bujamy, to nieuchronnie zbliża się moment, w którym zmienimy sobie status na "zaręczeni".
No ale oczywiście nie ma takiej opcji, żeby moja partnerska dusza czegoś z tym nie wymodziła.

I tak pomyślałam, że to trochę nie fair, że on mi pierścionek, a ja mu buziaka- skoro to nasza wspólna decyzja i to będzie nasze wspólne święto. No po prostu chciałabym jakoś to odwzajemnić i też mu coś dać, na znak, że tak samo mi zależy na wspólnym życiu z nim, jak jemu na mnie.
Przyszło mi do głowy, żeby może z tej okazji kupić chłopu ładny zegarek? On lubi zegarki, ja lubię zegarki, i w ogóle....

Dobry pomysł? Czy raczej #!$%@?? Nie znam nikogo, kto robił coś takiego, więc w sumie nie mam odniesienia.

Pytam zawczasu, bo na Ali go nie kupię, więc musiałabym już zacząć odkładać hajs i się powoli rozglądać za czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prezent
  • 192
@lubielizacosy: Mogę dołożyć gratis. A oszczędzać nie mam potrzeby, bo jaki jest sens posiadania pieniędzy, jeśli nie wydawanie ich na sprawianie przyjemności bliskim?

@Armoldzik: Dzięki ()

chcesz to kup i bez okazji


@kisiowy: Tyle, że mi bardziej chodzi właśnie o uczczenie okazji, niż o samo kupienie zegarka. To nawet nie musi być zegarek, po prostu to mi przyszło do głowy.
Oczywiście jak
Jak nie jesteś przesądna


@Papasanbaba: Ani trochę, a tego przesądu nawet nie znałam :)

Ale nie traktuj to jakie odwzajemnienie pierścionka, bo się chłopak obrazi. Po prostu podaruj to jako "zaręczynowy prezent".


@Nemesh: Nie no, tak bym mu nie powiedziałam. To, że w duszy czuje potrzebę odwzajemnienia, to już moja sprawa.
Własnie coś w stylu zaręczynowego prezentu chodzi mi po głowie.

On pewnie pierścionek z Tobą też skonsultował, skoro decyzja