Wpis z mikrobloga

Mam taki pomysł, może głupi, może mądry, nie wiem.

Jako, iż z niebieskim trochę się już bujamy, to nieuchronnie zbliża się moment, w którym zmienimy sobie status na "zaręczeni".
No ale oczywiście nie ma takiej opcji, żeby moja partnerska dusza czegoś z tym nie wymodziła.

I tak pomyślałam, że to trochę nie fair, że on mi pierścionek, a ja mu buziaka- skoro to nasza wspólna decyzja i to będzie nasze wspólne święto. No po prostu chciałabym jakoś to odwzajemnić i też mu coś dać, na znak, że tak samo mi zależy na wspólnym życiu z nim, jak jemu na mnie.
Przyszło mi do głowy, żeby może z tej okazji kupić chłopu ładny zegarek? On lubi zegarki, ja lubię zegarki, i w ogóle....

Dobry pomysł? Czy raczej #!$%@?? Nie znam nikogo, kto robił coś takiego, więc w sumie nie mam odniesienia.

Pytam zawczasu, bo na Ali go nie kupię, więc musiałabym już zacząć odkładać hajs i się powoli rozglądać za czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prezent
  • 192
on np. wyda 500 na pierścionek a Ty mu zegarek za tysia?


@200wewisni: Tu nie o pieniądze chodzi. Z resztą nawet lepiej, bo ja za biżuterią nie przepadam, a on zegarki lubi i na pewno będzie z przyjemnością nosił. Siak czy owak, profit.

nie zepsuj tego i daj mu prezent nawet tydzień po


@200wewisni: No raczej myślałam o następnym wieczorze nawet, żeby to było ciągle w tym zaręczynowym podnieceniu i
nie graweruj daty zaręczyn na zegarku


@kruszyniasty: Nie ma szans, bo jej nie znam, a grawer muszę ogarnąć wcześniej :) A myślałam, żeby dać mu ten zegarek następnego dnia, zrobić kolację i w ogóle, jak taki afterek po zaręczynach ;) Jeszcze będą emocje w związku z pierścionkiem, ale juz na pewno nie będzie się żadnych niespodzianek spodziewał. No, ale to jest jeszcze kwestia do przemyślenia.
Tak samo jak treść graweru :)
@chromatografia: Taka technika manipulacji nazywa sie regula wzajemnosci. Nawet jezeli nie na drozszy pierscionek, bo "nie dowie sie, ze planuje taka niespodzianke" (ehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to wyda wiecej na slub.
technika manipulacji


@ibmab: Ktoś Cię musiał bardzo skrzywdzić, że szukasz manipulacji w czymś takim.

"nie dowie sie, ze planuje taka niespodzianke" (ehe ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@ibmab: Nie dowie się.

to wyda wiecej na slub.


@ibmab: Nie wyda, bo płacimy za niego razem i już ustaliliśmy, że wesela nie będzie, kościelnego ślubu nie będzie, więc nie ma na co wydawać majątku.
No ewentualnie na obrączki
chłopak poczuje ulgę niesamowitą, że... dwie strony chciały


@Karwol: O tym to on wie (a przynajmniej mam nadzieję, że wie, chociaż pewnie i tak się będzie stresował, co całkiem rozumiem)

Zwykły lodzik mu wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hacerking: To ma być wyjątkowy dzień i wyjątkowy prezent, a nie coś, co ma na co dzień. Z resztą jedno nie wyklucza drugiego, nie? ( ͡° ͜
Ktoś Cię musiał bardzo skrzywdzić, że szukasz manipulacji w czymś takim.


@chromatografia: Bylem familijnym fucktoyem.

Nie chce mi sie przeszukiwac historii Twoich komentarzy, zeby Ci udowadniac, ze cos tam, wiec odniose sie do ogolu kobiet, bo duzo niebieskich to czyta.
Bo wiesz, tak jak faceci podswiadomie probuja zaplodnic jak najwiecej jak najladniejszych kobiet, tak dziewczyny staraja sie zabezpieczyc dostep do jak najwiekszej ilosci ilosci zasobow (hajsu) jakiegos mezczyzny. To jest instynkt
Ale co planujecie się zaręczyć danego dnia czy sobie cos ubzduralas?


@Robocovo: To jak nie znam konkretnego dnia, to znaczy od razu, że sobie ubzdurałam?

Trochę dziwne.


@Robocovo: Serio? Myślałam, że to normalne, jak ludzie planują razem przyszłość, że wiedzą, jak to tam dalej będzie.
@chromatografia: Zrobiłem taką wymianę na pierwszą rocznicę, oczywiście pierścionek nie zaręczynowy ale też kosztował nie mało. Ogólnie możesz mu to dać później a nie w tym samym momencie w którym się oświadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo wiesz, tak jak faceci podswiadomie probuja zaplodnic jak najwiecej jak najladniejszych kobiet


@ibmab: W tym momencie przestałam czytać, bo już wiadomo, co będzie dalej (pseudonaukowy bełkot o tym, że najseksowniejszy jest portfel, zgadza się?)

Musisz naprawdę nienawidzić kobiet, żeby się czepiać, że chcę zrobić prezent najwazniejszej osobie w moim życiu.
Jak kobieta nic z siebie nie daje- źle, egoistyczna księżniczka.
Jak chce zrobić coś miłego dla faceta- jeszcze gorzej, bo
To zrób głębokie gardło i to będzie wyjątkowy lodzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hacerking: Nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja bym chcial taki dostac ;)


@kAdi: A wiesz, że nawet go rozważam bardzo poważnie? Chwilowo jest nr 1, ale dopiero pierwszy dzień poszukiwań, więc jeszcze wiele może się zmienić.

Ogólnie możesz mu to dać później a nie w tym samym momencie
@chromatografia: rozumiem, że w tym wpisie nie szukasz jeszcze konkretnej rzeczy, pomysł jest bardzo spoko, jak zdecydujesz się na zegarek to weź pod uwagę wielkość nadgarstka niebieskiego i wybór mechanizmu: automat vs kwarc. automaty mają z reguły rezerwę chodu jakieś 40h (i więcej), po tym czasie trzeba go znowu nastawić.
@chromatografia: Sa badania naukowe dotyczace tego, ze kobiety wybieraja sobie przystojnych (jako najseksowniejszych), mimo ze wiedza, ze powinny wybrac stabilnych + bogatych. (Nawet zrobilem o tym ostatnio wpis, tam jest link do tych badan)
Tylko jak juz wybiora tych przystojnych, to pozniej musza sie uciekac do takich metod jak Twoja (albo i gorszych, Twoja dopoki nie zaczelas pluc jadem wydawala sie calkiem urocza), zeby zabezpieczyc dostep do zasobow tego przystojnego faceta.
@chromatografia: Świetny pomysł z zegarkiem!
Ja jedynie zastanowiłbym się czy to dobre posunięcie dawać go dzień po. Może pomyśleć że poczułaś się zobowiązana i na szybko coś wymyśliłaś. Prezent dałbym w tym samym dniu, ewentualnie uprzedził że w domu czeka na niego prezent-niespodzianka
Kup w tym budzecie jakas Omege vintage jezeli chcesz garniturowy. Jezeli sportowy to poszukaj Omegi Speedmaster w automacie, oczywiscie uzywanej, do 4k powinnas znalezc
@zupa_z_kasztana: Dzięki :) No dość pragmatyczni jesteśmy (chociaż niebieski miewa romantyczne odpały), ale że oboje, to całkiem nam z tym dobrze.

@200wewisni: Dziękuję :)

@kAdi: Własnie czytam o tym wszystkim, mireczki z tagu zegarkowego też mi piszą już jakies porady na priv, składam więc to do kupy powoli. Nie ma pośpiechu, ale wolałam już zacząć się rozglądać i uczyć, żeby to był naprawdę przemyślany prezent.

@aqriel: Dzięki, cieszę