Wpis z mikrobloga

Mam taki pomysł, może głupi, może mądry, nie wiem.

Jako, iż z niebieskim trochę się już bujamy, to nieuchronnie zbliża się moment, w którym zmienimy sobie status na "zaręczeni".
No ale oczywiście nie ma takiej opcji, żeby moja partnerska dusza czegoś z tym nie wymodziła.

I tak pomyślałam, że to trochę nie fair, że on mi pierścionek, a ja mu buziaka- skoro to nasza wspólna decyzja i to będzie nasze wspólne święto. No po prostu chciałabym jakoś to odwzajemnić i też mu coś dać, na znak, że tak samo mi zależy na wspólnym życiu z nim, jak jemu na mnie.
Przyszło mi do głowy, żeby może z tej okazji kupić chłopu ładny zegarek? On lubi zegarki, ja lubię zegarki, i w ogóle....

Dobry pomysł? Czy raczej #!$%@?? Nie znam nikogo, kto robił coś takiego, więc w sumie nie mam odniesienia.

Pytam zawczasu, bo na Ali go nie kupię, więc musiałabym już zacząć odkładać hajs i się powoli rozglądać za czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prezent
  • 192
Taka druga komunia dla mężczyzny. :D


@zupa_z_kasztana: Obawiam się, że już dawno żaden "komunista" nie dostał zegarka... Druga komunia to by była, jakbym mu kupiła quada :D Ale to będzie raczej ciężko ukryć, żeby nie wyczaił niespodzianki przed czasem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TitanChestOfTheDrawers: Jakby się znał na wikingach, to bym kupiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sie nie zna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

slyszalas może o drewnianych? mi osobiście się zajebiscie podobaja;)


@gego91: Jemu też, ale to jest jednak coś bardziej niecodziennego, a chcę prezent uniwersalny, na lata, który się nie "opatrzy", nie wyjdzie z mody i będzie pasował do każdego (albo przynajmniej do
@gego91: Też to biorę pod uwagę, ale osobiście bardziej się zajawiam zegarkiem. Chociaż ten prezent też jest elegancki i coraz poważniej go rozważam. W sumie ten post to miał na celu wybadanie, czy w ogóle danie prezentu jest dobrym pomysłem, żadnego zegarka jeszcze nie znalazłam, a czasu- jak sądzę- mam jeszcze trochę, więc kto wie, na czym ostatecznie stanie :)
@chromatografia: ja od swojego różowego nie wymagalem bo się przewinal temat i nie sądzę żeby jakis niebieskipasek był smutny że zainwestowal hajs a nie dostał nic w zamian. pomysł jest fajny i jak masz możliwość to na pewno się ucieszy bo to chyba mało popularne kiedy kobieta się czymś odwdzięcza. ale pomysl też np nad prezentem mniej materialnym, np świętowanie zareczyn - weekend w jakimś fajnym miejscu ;)
@lubielizacosy: Przeglądałam pobieżnie (już nie mogę, bo niebieski wrócił; nie ma w zwyczaju zaglądać mi przez ramię, ale zdjęcia zegarków może dojrzeć z daleka nawet kątem oka i nabrać podejrzeń), ale nie znalazłam takiego, jak bym chciała, w tym pułapie cenowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ja od swojego różowego nie wymagalem


@gego91: On też nie wymaga, nigdy o niczym takim nie rozmawialiśmy; to jest pomysł świeżynka, z wczoraj :)

nie sądzę żeby jakis niebieskipasek był smutny że zainwestowal hajs a nie dostał nic w zamian


@gego91: Na pewno nie, ale po prostu ja poczuje się dobrze, dając mu coś, uważam że to będzie fajny symbol równego zaangażowania w związek, no i na pewno go to
W sensie że może mu się nie spodobać pomysł że chcesz wydać na niego pieniądze


@Namarin: No fakt, bo prezenty też trzeba umieć przyjmować :) Ale on ma do pieniędzy bardzo zdrowe podejście (śmieję się, że to dlatego nigdy mu ich nie brakuje; bo nie przykłada do nich przesadnej wagi). Na bank nie będzie sprawdzał, ile taki zegarek kosztował, tak samo jak ja nie będę sprawdzać przecież ceny pierścionka :)
W
Tylko trzeba juz zacząć zbierać na ten zegarek :P


@emipk505: Ano ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze, że jestem na diecie, zaoszczędzę majątek na słodyczach i jedzeniu na mieście! Wszystko się pięknie układa :)

a co jak zrobi tak jak ja i da Ci dwa pierścionki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@valdo: Eeee, myślę, że nie, wie, że nie jestem entuzjastką biżuterii (tak po
@chromatografia: fajny pomysł z tym prezentem, szkoda, że jesteś jedną na milion co to na to wpadła :) ale ja bym na Twoim miejscu postawił na coś DLA WAS, a nie dla niego. Może dlatego, że jestem pod tym względem tradycjonalistą i uważam, że jednak to facet kupuje pierścionek kobiecie i tak powinno być ;)

Pomyśl nad czymś ciekawym, niecodziennym. Może zamiast zegarka tylko dla niego kupiłabyś WAM skok ze spadochronem?
@mirasKo-Kalwario: Miałam mało czasu na poszukiwania, bo mi się tu niebieski kręci, ale ten co wyżej kolega podrzucił jest bardzo taki, o jakim myślałam (choć tańszy, niż zakładałam- też fajno, zostanie jeszcze na spinki) https://dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie/t-classic/le-locle-pl/tissot-le-locle-ref-t41.1.423.53.html
Już kilku mirków mi go polecało, więc się namyślam.
Ale to serio dopiero pierwszy rzut, daję sobie spokojnie miesiąc na wybranie czegoś :)
@chromatografia: tam jest przecinek ;) kobieta kobiecie nie równa więc po namyśle napisałem że ogólnie płci przeciwnej.

BTW prychłem z obrazka a że kolację jem właśnie, to kawałek szynki wylądował na laptopie :D Bo przypomniałaś mi odcinek gdzie Renee był przebrany za kobietę z ruchu oporu.
@chromatografia Od kiedy symboliczny gest w postaci wreczenia pierścionka zaręczynowego to zaangażowanie w zwiazek.. nie podchodz do tej ceremoni zbyt materialiatycznie. Moim zdaniem okazywanie czegos w zamian za oświadczenie sie jest przesadzone i nie na miejscu. Tak jak ktos wyzej napisal, stac Cie to kup mu zegarek ale nie jako "vice versa" tylko wyjatkowy prezent. Zegarek przy pierscinku zareczynowym ktory symbolizuje obietnice wspolnego zycia jest troche slabym pomyslem. Moze zaproponuj jakies krótkie