Wpis z mikrobloga

@Michci0: @Minesr33: @push3k-pro: @Tubanja: przecież misja z helikopterkiem to najprostsza i najbardziej przyjemna misja ever, nawet na klawiaturze xD nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek robił ją więcej niż 2 podejścia.

#!$%@? to była dopiero misja z samolocikiem co trzeba było zrzucać bomby na bodajże Kubańczyków (lub tych z gangu Little Havana, nie pamiętam)
przecież misja z helikopterkiem to najprostsza i najbardziej przyjemna misja ever, nawet na klawiaturze xD nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek robił ją więcej niż 2 podejścia.

@mcfreak: Ale opinię o tej misji chociaż czytałeś gdzieś? Ta misja jest uważana za jedną z najtrudniejszych w historii serii. Ja misję z pociągiem i motorynką w San Andreas robię za pierwszym razem, ale rozumiem, że coś jest na rzeczy, skoro tylu ludzi ją zawala.
@contraband: tak, na numerycznej bardzo łatwo się sterowało, wszystko było bardzo intuicyjne
@push3k-pro: nie wiem z czego to wynika, być może większość ludzi grających to casuale nastawieni na same bieganie i klikanie myszką by postrzelać, a ogarnięcie czterech dodatkowych klawiszy to już dla nich wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem z czego to wynika, być może większość ludzi grających to casuale nastawieni na same bieganie i klikanie myszką by postrzelać, a ogarnięcie czterech dodatkowych klawiszy to już dla nich wyzwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mcfreak: A GTA to niby na jakich graczy jest nastawione?
tak, na numerycznej bardzo łatwo się sterowało, wszystko było bardzo intuicyjne

@mcfreak: Tutaj "intuicyjne" oznacza "wklepaliśmy klawisze byle jak i w ogóle tego nie przetestowaliśmy, a ty będziesz musiał zmieniać ustawienia co jakiś czas do konkretnych misji i cofać ustawienia z powrotem po takowej, a w praktyce tylko garstce ludzi będą domyślne ustawienia odpowiadać"