Wpis z mikrobloga

@Tubanja: w ramach ciekawostki powiem, że misję z Lancem można było sobie ułatwić wjeżdżając w boczną uliczkę pod samym wysypiskiem i stamtąd jechać dalej, wtedy te agresywne #!$%@? w ogóle nie goniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bullets: zawsze się zastanawiałem:
1. jaką powierzchnię mają miasta w GTA? Bez wody dookoła, wody śródlądowe mogą być. I jak to wypada w porównaniu do rzeczywistych miast? (najlepiej polskich, ale to już można sprawdzić jak się zna powierzchnię);
2. ile mieszkańców liczą (powinny liczyć, biorąc pod uwagę zabudowę) miasta w GTA.
  • Odpowiedz
Łee, mi się giercok fiknął na misyji gdzie ino jaki fircyk mi w zęby dać chcioł.


@mistellaire: Tyn co przyloz do matuli i rodzuny swestry? Jo jakoś łatke żech wgroł i fungla dostało. Żek przeloz cało gre na gibko.
  • Odpowiedz
masz takie izometryczne 3d z innych gta ?


@plumkajacy_kalafior: Niestety nie. To znalazłem, bo widziałem jak gościu wrzucił zdjęcie po odblokowaniu wszystkich opcji graficznych, a i tak się podobno przycinało. Takie San Andreas to wątpię żeby komputer pociągnął, widząc całą mapę. A już nie mówiąc o nowszych wersjach.
  • Odpowiedz
@Michci0: ostatnio odświeżyłem sobie VC i SA na tablecie i misje z helikopterkiem za pierwszym razem zrobiłem, a w SA miałem problem z misja z przejęciem samolotu z drugiego samolotu :/
  • Odpowiedz