Wpis z mikrobloga

@rooger: Ja ogółem mam przypuszczenia, że Cionek ma na Nawałkę jakieś haki, typu nie wiem - gejowskie seks taśmy czy dowody, że bierze narkotyki i Nawałka go powołuje, żeby go potem Cionek nie sprzedał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może Mączyński nie odzyskać formy i faktycznie nie pojechać.
Ja ogółem mam przypuszczenia, że Cionek ma na Nawałkę jakieś haki, typu nie wiem - gejowskie seks taśmy czy dowody, że bierze narkotyki i Nawałka go powołuje, żeby go potem Cionek nie sprzed


@Saute: Akurat, #!$%@?, pierwszy raz się do tego powołania przyczepić nie można. Odkąd Cionek wskoczył do składu Palermo, to nie stracili bramki w Serie A. Brzmi jak sci-fi, ale to prawda.
@rooger: > Myślę, że odstrzeli któregoś ze środkowych pomocników. Krycha, Jodła, Linetty, Mączyński, Starzyński, Zieliński.

Tak, Krychowiaka. Zaraz po tym Lewandowskiego, Piszczka, Glika i Milika.
@Maestro333: Tak, yhym, na pewno to miałem na myśli.

Oczywiste jest, że wymieniłem ich, żeby podkreślić ilość, a nie wyliczankę, kto wyleci, a kto nie. Krycha i Zieliński są tu raczej nietykalni.
@rooger: no z twojego wpisu dokladnie to wynika, ze Krychowiak jest brany pod uwage do odstrzalu. Mozna bylo wymienic tych pomocnikow bez niego i wszystko bylo by jasne.

Zielisnki oczywiscie tez na 99% jedzie.