Wpis z mikrobloga

#dobrazmiana #pis #polityka #neuropa #polska
nie wiem czy było ale ja tu tylko to wrzucę

--- Kobiety bez kasy od ministra Ziobry!!! Ministerstwo Sprawiedliwości odmówiło dofinansowania Centrum Praw Kobiet - fundacji którą od 21 lat pomaga kobietom w trudnej sytuacji życiowej - głównie ofiarom przemocy domowej.

---Podkomisja smoleńska w poprzednim Sejmie kosztowała nas podatników łącznie 265 tys. zł. Koszty i wynagrodzenia dla jej członków, ekspertów komisji smoleńskiej w obecnym Sejmie tylko w tym roku to już 3,5 ml zł.

--- Ministerstwo Kultury przyznało właśnie dotację 4 mln zł dla Centrum Opatrzności Bożej, na „adaptację nieruchomości na cele działalności kulturalno-koncertowej”. Do tej pory przekazało już na świątynię z budżetu Państwa 44 mln złotych, a jej budowa pochłonęła już ok. 200 mln zł, a na ukończenie projektu brakuje jeszcze kilkudziesięciu milionów.

--- Pani Premier zlikwidowała Radę do spraw „Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej, Ksenofobii i Nietolerancji”, czyli krótko mówiąc do walki z nienawiścią. Ale liczba rad musi być constans. Minister rolnictwa i rozwoju wsi powołał nową Radę do Spraw Hodowli Koni, w której skład weszło 36 osób.


źródło:
https://www.facebook.com/1451037161782073/photos/a.1451299681755821.1073741828.1451037161782073/1765503457002107/?type=3
Pobierz tabarok - #dobrazmiana #pis #polityka #neuropa #polska 
nie wiem czy było ale ja tu ...
źródło: comment_5FaWiDWzsn0A4jiJu585z6gk4Jj06ALQ.jpg
  • 19
@tabarok: jeden z głównych inzynieró w boeingu zarabiający pewnie lekkim #!$%@? 100 tys USD rocznie dostaje napiwek w kwocie 8 tys zł o ile wysiedzi 80 godzin czyli w zasadzie 2 pełne tygodnie pracy, za ktory kupi sobie co najwyżej bilt w te i z powrotem relacji USA Polska a neuropa robi afera. No bo zaraz zgnije dx
Jużwidze jak sekciarstwo za 3 lata bedzie kreciło afera samolotowa !!!!! Skandal. Inzynier
@plumkajacy_kalafior: ok, zgadzam się z Tobą, lecz jest też kwestia na ile ta komisja jest ważna, jaką moc sprawczą będzie mieć, co wniesie, są odpowiednie organy od badania katastrof lotniczych, niech oni się tym zajmują a nie tworzy się dla swoich ludzi dodatkowe stołki,
@tabarok: Jakie oargany? dx
Dokłądnei tak to sierobi, tworzy się komisje, któe to badają.
W rodzinie miałem wujka który w takowych uczestniczył odnośnie helikopeterów. Ale akurat wykonywał robote za granicą.
To co produkujecie to demagogiczny bełkot. Tzn wy to powtarzacie bo politykach, któzy jedyne co robią to bredza.
@BielyVlk: Komisja laska kosztowałą 8 tys miesiecznie w momencie gdy sam lasek zarabiał8,5 z komisji i 6,5 z
KPRM czyli 15 k miesiecznie ? neuropa canot into matematyka dx

zresztą komisja laska nie zajmowałą sięwyjaśnianiem czegokolwiek tylko budoaniem 180 stopnie preciwnych tez do tez macierewicza. Niczym innym. Rozwiązali ją tuż przed wyborami co jest największą beką.