Wpis z mikrobloga

Nowe #3dsdeals! I to nie byle jakie, bo dealsy są szalone! Czytać! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W POPRZEDNIM ODCINKU:

Krótko mówiąc - włącz stronę konsoleigry, wpisz tytuł, dodaj do koszyka i zapłać XD Tak to wygląda.

Tak by było, ale nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twoje wpisy to połowa przyjemności, jaką daje posiadanie 3dsa (bo kto by się nimi interesował nie mając konsoli)

ps. Mam zamiar wydać pieniądze na xenoblade chronicles 3d, myślisz że to dobry pomysł?


On ci powie, że nie, ale się nie zna.

WARTO


EJ NIE MÓW ZA MNIE

WARTO

()


W dzisiejszym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dobra, bez zbędnych wstępów, na KiG i na HDMarkecie są jakieś #!$%@? wyprzedaże że aż jak spojrzałem to takie "OMGMUJPORTFEL" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety, trochę się spóźniłem na Konsoleigry które standardowo miało wszystko najtaniej, ale się już wyprzedało, więc może zacznijmy od HDMarketu (ʘʘ)
Fossil Fighters Frontier 150->85zł
Całkiem spoko gra szczerze mówiąc, chociaż nie zainteresowała mnie zbytnio.
Puzzle & Dragons z edycją Mariową jako druga gra 120->65zł
Dla fanatyków Candy Crush Saga :P
Rodea the Sky Soldier 199->85zł jeeeeny
Chociaż Rodei bym nie polecał, bo wygląda jak kupa, ale to Sega, oni mieli całkiem kreatywne pomysły, więc jeżeli jesteście za pomysłami a nie szlifami gier, to Rodea może się naprawdę spodobać :)
Shinobi za 59zł!
Nie, to chyba nie przecena, ale gra jak najbardziej warta zakupu za taką cenę, więc polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Codename STEAM 149zł->65zł! ʕʔʕʔʕʔ
Może i nawet się na to skuszę wreszcie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze chciałem zagrać...
Mario vs Donkey Kong Tipping Stars 80zł->35zł (ʘʘ)
To tak jakbyście nie mogli się zdecydować w co chcecie zagrać to gra idealna :P
Gardening Mama Forest Friends 100->65zł ( )
Dobre meme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Little Battlers Experience 140zł->85zł AAAAAAAAA ()
Czy to wreszcie okazja, aby w to zagrać? :D
Pudełko z kodami do pobrania dwóch gier z serii Mario and Donkey Kong 70zł->25zł
Chyba nie jestem zainteresowany, ale stosunek jakości do ceny absolutnie zamiata w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
POKEMON ART ACADEMY 120ZŁ -> 65ZŁ COOOO
NAJLEPSZY DEAL CHYBA DZISIAJ, POLECAM ABSOLUTNIE WSZYSTKIM ʕʔ
New Art Academy 110zł->50zł
Niby to samo co Pokemon Art Academy, ale bez Pokemonów, także not worth ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Scribblenauts Unlimited 130zł->85zł
Jedna z najbardziej niedocenionych gier na 3DSa, naprawdę fajny tytuł :)
Layton Miracle Mask 150zł->50zł (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)
Taka sama cena była na Powerplay, ale warto o niej wspomnieć jeszcze raz, bo to taki deal że o ja #!$%@? :P

Na Konsolachigrach z tego co zostało jest jeszcze Chibi Robo (100->60zł), ale powiedzmy sobie szczerze, nikt tej gry nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i Freakyforms Deluxe, z 90 na 30zł, całkiem solidna gra :)

No i znalazłem dwa fajne tytuły w super cenach na Menago: SteelDiver za 29zł i Splinter Cell w takiej samej cenie :)

Co za czas by być żywym (ʘʘ)
#nintendo #3ds #cebuladeals
j.....b - Nowe #3dsdeals! I to nie byle jakie, bo dealsy są szalone! Czytać! ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_nrF0fAcFAWwSkLALHFTkXJo5dE57fEqS.jpg

Pobierz
  • 5
@L3NNY: Napisałem dzisiaj dwa wpisy pod 3dsdeals, drugi ma gry na Wii U ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tak wartościowy wpis na tagu cebuladeals? (ʘʘ) Aż kipi napracowaniem!

No cóż, polecam obserwować #3dsdeals, bo czasami cośtam fajnego znajdę i dzielę się z innymi :P