Wpis z mikrobloga

Kurcze juz nie wiem kto ma racje :(
Od wrzesnia uczylam 3 dziewczyny angielskiego. W 1 liceum, 1 gimnazjum i w 6 klasie podstawowki. Zajecia raz w tygodniu za 30zl kazda.
Spotkania regularne, mile, fajne dziewczyny. Kazda wyciagnelam na 4 przynajmniej, ta z gimnazjum dostala nawet 5. (jedna przychodzila do mnie juz 3 rok szkolny z rzedu)
Musialam niestety zrezygnować z powodu sesji, ktora mnie zaskoczyla jak wszystkim studentow pewnie.
Do kazdej napisalam uprzejma wiadomość, ze milo mi sie wspolpracowalo, ze sa zdolne i zycze im powodzenia, ale niestety nie bedziemy mogly sie juz spotykac w tym roku, poniewaz mam ciezki semestr i potrzebuje wiecej czasu.
2 mamy odpisaly mi normalne wiadomosci, podziekowaly za zajecia i dobre oceny dziewczynek w tym roku, wstepnie umowily sie na kolejny rok szkolny od wrzesnia.
Natomiast trzecia mama zadzwonila do mnie (z nieznanego numeru) i zaczela mnie o--------c doslownie, ze jestem gluoia idiotka, ze jak mozna ucznia zostawić w maju w tak waznej klasie ( to byla mama licealistki, ale tak jak powiedzialam, klasa pierwsza, zadna matura), ze myslala ze ma do czynienia z 'normalna' osoba, a tak w ogole to nie byla przez caly rok zadowolona z efektow pracy bo dziewczyna miala dopytke na 4 po pierwszym semestrze i wszystkim kolezankom powie, zeby do mnie nie dzwonily.
No kurcze ja rozumiem, ze mozna byc troche zlym, ale kultura by wymagala normalnej reakcji.
Poza tym powod ktory podalam byl prawdziwy, serio ktos mysli, ze ktokolwiek ryzykowalby semestrem za 30zl tygodniowo?
No skoro taka niezadowolona, to czemu nie zrezygnowaly wczesniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, ze tamta kobieta zachowala sie buracko, ale taka sytuacja pierwszy raz mi sie zdarzyla przez 4 lata uczenia dzieci i mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #studbaza troche #pracbaza #feels
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: Niektórzy ludzie po prostu mają zaniżone poczucie własnej wartości i dlatego takie rzeczy odbieraja personalnie, jako atak na własną osobę. Twoja sesja jest ważniejsza niż oceny obcych dzieciaków, nie ma sie co podpalać żeby inni mieli ciepło, mówiąc w przenośni :)
  • Odpowiedz