Wpis z mikrobloga

@michal2klb:

Dobrze, że Armin jeszcze trzyma poziom prawdziwego #trance ͜


Żeby nie było, nie mam nic do Armina i jego starszych produkcji, ale z tym to poleciałeś. Armin jest jedną z osób która poszła w kierunku mainstreamów i jakiś #!$%@? big roomów czy kij zwał tak zwał i przez to jest co jest. Czy filmik wrzucony przez OP ma coś wspólnego z trance? 0:40 to jest to co teraz
Rampampam - @michal2klb: 

 Dobrze, że Armin jeszcze trzyma poziom prawdziwego #tran...
@michal2klb: Nie no Armin też garrixuje, pod różnymi aliasami (Gaia, Rising Star) wydaje trance. Trancowi pozostali jeszcze m. in. Above & Beyond czy Marcus Schulz. A Armin ma czasami takie przebłyski związane z eventami ASOT
Może i trochę bije mu w dekiel. Ale wciąż tworzy lepszą muzykę niż Tiesto. Czasem nawet w tych nowych ASOT coś ciekawego sie znajdzie.

Taki Tiesto czy też z innych klimatów - Headhunterz, to już dopiero napieprzają pod publiczkę.
@michal2klb: No Tiesta ostatni wyskok trancowy to była płyta Allure, no ale Tiesto tez wprost odszedł od trance'u i wcale tego nie ukrywa nie stara się nawet balansować. HH dla mnie to jeden z lepszych producentów hardstyle, a teraz no cóż tak mają pracę i się do trendów dopasowują
@Krolowiec:
Największą bekę cisnę z moich znajomych z podstawówki i gimbazy. Słuchałem wtedy wszystko od spokojnego #trance przez #hardtrance #hardstyle aż po #hardcore Wszyscy mówili "Eeeeee, co ty za gówna słuchasz ?" i "Co to za łupanina, tego się przecież nie da słuchać" A teraz wszystkie różowe i niebieskie paski podniecają się byle gównem na tych komercyjnych imprezkach, gdzie dopiero wszystko jest robione na jedno kopyto i wszędzie ten sam drop.