Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Nie mam więcej zdjęć oprócz starego miasta, które oczywiście jest piękne pod względem architektonicznym ale ilość żuli przeraża. Poza starym miastem dramat - dworzec to jakieś nieporozumienie PRL-u, zaniedbane kamienice i ulice a do tego ta komunikacja miejska i brak klimatyzacji przy upale. Nie wspominam dobrze tego miasta i nie zmienisz mojego zdania bo za dużo się tam nachodziłem w miejscach "nieturystycznych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gl1n4: Kiedy zrobią ten drugi brzeg?Moje wspomnienia z młodości z Gdańska to te kamienice które wyglądały jak w 1946r.Troche słabo jak na centrum miasta naprzeciwko jednej z głównych atrakcji.Planują tam coś wogóle?

e.Jednak widze żę ta ,,granaria,, to właśnie tam ma byc?Zajebiscie to wygląda
@WaltherW: patrz mój komentarz z linkiem :-)
@Prokurator1990: no całkiem fajnie ^^ tym bardziej jak fajnie jest marina zrobiona zaraz obok :-)
@silon: dworzec jest piękny z zewnątrz - obecnie są remontowane budynki przy dworcu :-) komunikacja miejska to prawie same swingi, i starsze tramwaje jezdzace na stogi :P ogolnie komunikacja jest świetna - głownie nią się poruszam po gdańsku + rower bo pełno ścieżek rowerowych. Żuli pełno jest
@dorotka-wu: Ja tu mieszkam i też uważam, że jest brzydki. W sumie mieszane uczucia mam, na pewno jest brudny, gdyby taki nie był, to może by był dość ładny. Nie liczę starówki, bo tam jest zawsze ładnie, mimo śmieci i miliona ludzi ;)