Wpis z mikrobloga

Przedstawiam prawdziwego hardcorowca. Wojciech Jarząbek (ur. 3 czerwca 1950 we Wrocławiu) − polski architekt postmodernistyczny związany z Wrocławiem.
Ostrzegam - tylko dla ludzi o mocnych nerwach, niewrażliwych ponadto na postmodernistyczną estetykę kaleczącą tkankę miejską pięknego Wrocławia.
Jak widać oprócz wojny, pani konserwator to Wrocław został doświadczony przez prawdziwy dramat zmieniający odbiór miasta na wiele dziesięcioleci.
#wroclaw #architektura
R2D2zSosnowca - Przedstawiam prawdziwego hardcorowca. Wojciech Jarząbek (ur. 3 czerwc...

źródło: comment_i5SmFZFkYtgErlONHWuOls87cQA31FlI.jpg

Pobierz
  • 62
@R2D2_z_Sosnowca: Żeby tak obrzydzać swoje miasto rodzinne... Nie wiem co jest gorsze: jego spaczone poczucie estetyki czy to, że urzędasy akceptują te potworki w przestrzeni miejskiej.

Już pomijam fakt, że facet ma mega wyrośnięte ego i swoje dzieła uważa za cuda architektoniczne, które będą docenione dopiero za X lat (chyba liczy na to, że ludzie, będą ślepi, bo innej opcji nie widzę).
@thekes: @XKss: @miss_alice03: @B_P_R_D: @cichy_brzek: @jakosdajerade:
No i ostatnio głośny temat. XIX wieczna kamienica na Kazimierza Wielkiego i Ruskiej. Boli mnie bo spędziłem we Wro kilka lat i pokochałem to miasto. Dlatego między innymi ja osobiście słałem tam #!$%@? na tych co są odpowiedzialni za tę pokrakę:
R2D2zSosnowca - @thekes: @XKss: @missalice03: @BPRD: @cichy_brzek: @jakosdajerade: 
N...

źródło: comment_xD572QIUihYKotxE5QsssLgU9gE2IvHW.jpg

Pobierz
@thekes: Soupol czy jak to tam sie pisze (drugie foto), to jest kpina z centrum, postawione gówno tuż obok starego ceglanego kościoła i kamienic...

jeśli chodzi o urzędasów, to tak im zostało po 90tych chyba, myślą, że mogą robić dalej co chcą, ale raczej to już ostatnia kadencja tego #!$%@? rafałka i jego świty wraz z miejską konserwatorką zabytków, która #!$%@? nie wie nic o swojej pracy i chyba wyleci jeszcze