Wpis z mikrobloga

@julianna_cebulanna: ja też mam takie #coolstory i #truestory w jednym. 2 lata temu, któryś tam maja, matury ustne z angielskiego, ze znajomymi po naszych odpytkach poszliśmy do parku na piwo co by poczekać na wyniki, siedzimy i śmieszkujemy kiedy nagle koledze ptak nasrał na garniaka, ten wykonał szybki ruch ręką i oblał się browarem ( ͡° ͜ʖ ͡°) po wyniki poszedł nie dość że w kałomoczu to
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: kiedyś szedłem do sklepu, wcześniej wymylem sobie głowę i tak zadowolony idę i golomp nastał mi na głowę. No to ja takie wtf, ale wracam do domu znowu myje głowę. Wychodzę znowu do sklepu, tylko teraz bezpiecznie zdała od bloków. Wyobraź sobie ze przechodzę koło bloku i on ma takie pochylone daszki oczywiście golomp na to nasral i taki rozpryskowy na mnie. Stwierdziłem, że nie dojde do sklepu, jeżeli za
  • Odpowiedz
  • 1
@julianna_cebulanna: kiedyś w gimnazjum jeszcze szłam sobie z koleżanką do szkoły, ona miała jechać z nauczycielką do innego miasta żeby odebrać nagrodę wiec wystrojona a tu ptak jej nasral na spódnice. zapieramy i nic, tylko cała mokra była i nie dało się w niej jechać wiec pojechała bez spódnicy tylko w długim płaszczu xD
  • Odpowiedz