Wpis z mikrobloga

no witam mireczkow z rana i szybkie pytanie

co potrzeba do banku (pko, ale to chyba bez roznicy) jezeli swoj aktualny dowod osobisty zniszczylem i jestem w trakcie wyrabiania nowego? inb4 wez z bankomatu albo przelej sobie online (nowa karta i zdrapka dopiero ida poczta...) bo zostalem bez dostepu do swoich pieniedzy i zostalo mi tylko 7,25zl w kieszeni. niby bylem wczoraj w oddziale banku ale od grazynki w sumie to nic sie nie dowiedzialem, tak samo jak z infolini od mateosza na call center, same sprzeczne informacje. ponoc tylko same zaswiadczenie o zniszczeniu z urzedu wystarczy, ale to tez niewiadomo. halp...

#pytanie #banki #pieniadze
  • 19
@dej_5zl: Prawko / paszport. Aczkolwiek z różnymi bankami to różnie bywa... Blika sobie aktywuj, to będziesz miał dostęp do kasy ;-) Nie wiem czy żeby aktywować blika trzeba zdrapkę (czemu nie kody sms?!), ale potem dzwonią żeby potwierdzić aktywację...
@dej_5zl: masz konto w pko bp? ściągnij aplikacje iko, w systemie zmień sobie dzienny limit i wybieraj pieniądze, niemal do woli. To chyba jedyne rozwiązanie. nikt prawka Ci nie przyjmie, jedynie paszport.
@uzamkniete: sprobuje z tym iko, tylko jakis telefon z adrutem zaraz dorwe. #!$%@? mnie to ze nikt nic nie wie, nawet sam #!$%@? bank... no i dziwne ze urzedowy oficjalny papier jako zaswiadczenie ponoc nie wystarczy jako "potwierdzenie"