Wpis z mikrobloga

O jak ja kisne z #rozowepaski jak te sie wypowiadaja o Polskich #niebieskiepaski, że grubasy, że ubrać się nie umieją, alkoholicy...normalnie cała litania. Najbardziej jednak kisnę z tego ubierania się.

#!$%@? jak to jest, że różowy #!$%@? penisówki, balerinki, do tego dresy - żeby jeszcze dresy damskie ale nie #!$%@? ze sportowego z działu męskiego- i jakieś palto/homonto i ona uważa, że jest #!$%@?ą gwiazdą mody i szał czał ulice Paryża. Już nie wspomne, że to samo dotyczy założenia jakieś babcinej sukienki/spodnicy sprzed 100 lat, spodniopodobne czegoś #!$%@? cekinami czy innym swiecacym #!$%@?, a beka na maks to ejst zakladac w dzien na ulice miasta te wszystkie bluzki co to maja chyba na celu tylko pokazanie tego czy nosi/nienosi biustonosza ale #!$%@? ona jest modnie ubrana....

Z drugiej strony Mireczek adidasy, jeansy, tshirt z ulubionym zespołem i #!$%@? wg. różowego to tak nie może być bo adidasy nie modne, jeansy nie jajosciski a koszulka to już w ogóle bo 10 lat i sprana? Jak tak można szpecic przestrzeń miejską?!

Historia z przed chwili jak kolega był dojeżdżany przez swoją rozowa. Na szczescie ogródek z piwerkami był nie daleko więc rózowa porzucilismy z tym jej #!$%@? umyslowym niech sobie kupi kolejna "modna" szmate w ktorej bedzie wygladac tak wyróżniająco się i modnie na tle setki ubranych taka samo i w to samo dziewczyn.

#niepopularnaopinia #logikarozowychpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
@Asterling: to juz watek na inna historie( ͡° ͜ʖ ͡°) ale one w glowie zakoodowane maja ze sa Ksiezniczkami. Z alkholoem podobnie malo ktora rozowa jak pojdzie na impreze z kolezaneczkami czy jakies sluby to potrafi trzmac fason przy stole i wali alkohol czyt. kieliszek winka do oporu
  • Odpowiedz
@proba1: ja tam ogólnie mam w nosie jak ktoś się ubiera, ale niestety z własnego doświadczenia wiem, że duża ilość facetów po prostu śmierdzi (i tu nie ma znaczenia czy to polak czy rusek). Chodzą po parę dni w tych samych koszulkach i mają jedną parę adidasów, które ubierają je do wszystkiego więc nie dziwcie się, że wam nogi po prostu jebią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fortheworld: O jak ja kisnę z mirków, którzy się obracają wśród karyn, a potem mają ból dupy, że Polki, takie nieładnie ubrane i księżniczki. Zluzuj zwieracz i wyjdź poza swoje osiedlę/klasę/pracę. Twoja prawda, to jakiś tam procent dziewcząt, tak samo jak informatycy we flanelowych koszulach i robotnicy z ćwiarą w kieszeni drelicha.
  • Odpowiedz
@proba1: Bo masz sie ubierac DROGO, zeby kazdy na ulicy widzial, ze Cie stac. Laski szukaja bogatych mezczyzn, wiec masz smierdziec pieniachem. A jezeli nie jestes bogaty to masz udawac, zeby kolezanki zazdroscily. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@KolorBezKoloru: pomylilo Ci sie z kobietami ktore mysla, ze rozowe sie nie pocą podobnie jak nie dotyczac ich inne czynnosci fiziologiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotyczy to jednych w takim samym stopniu.
  • Odpowiedz