Wpis z mikrobloga

Mirki spod #civ5 #civilization5, podpowiedzcie, proszę, czy dla totalnie niedzielnego gracza ma sens kupno samej podstawki Sid Meier's Civilization V, bez żadnego DLC, za w sumie drobniaki (7,99)?

Mam sentyment do starszych edycji i może bym sobie nawet poklikał w wolnej chwili. Normalnie bym się nie zastanawiał, ale widzę, że jest do tego zatrzęsienie DLC i zacząłem się martwić, czy podstawka w ogóle stanowi pełnowartościowy produkt ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powtarzam - niedzielny gracz, raczej nie więcej niż kilka rozgrywek, żadnego multi...
źródło: comment_9YbxQiKnOiucerva6nBwLpB9ZOymOL3f.jpg
  • 12
@FireDash: Jak trzy, skoro 16 ;)

Buy Sid Meier's Civilization V: Complete Edition. Includes 16 items: Sid Meier's Civilization® V, Sid Meier's Civilization V - Gods and Kings, Sid Meier's Civilization V: Brave New World, Sid Meier’s Civilization® V: Babylon (Nebuchadnezzar II), Civilization and Scenario Pack: Denmark - The Vikings, Double Civilization and Scenario Pack: Spain and Inca, Civilization V: Cradle of Civilization - Mediterranean, Civilization V: Cradle of Civilization
@celtics: A, nie przeczę. Ale każda gra ma jednak dwie ceny - jedną, którą jesteśmy skłonni zapłacić, żeby koniecznie już ją mieć i już zaraz w nią grać, a drugą, którą warto zapłacić nawet, jeśli nam się w ogóle nie spieszy. 7,99 było poniżej obu progów, a 34,00 wypada u mnie, niestety, powyżej tej drugiej ;) Mam kolejkę rzeczy do ogrania, więc skoro musi być C5Complete, o czym mnie przekonano, to