Wpis z mikrobloga

Cześć, Mirki. Dzisiaj był najgorszy dzień w moim życiu jak do tej pory. Wyszłam z domu z walizkami, na parking daleko miałam i nagle zaczął padać grad. Kule średnicy pięciozłotówki. Dużo gradu w Poznaniu. Biegłam do auta, ale i tak zmokłam i miałam całą głowę obolałą, nie miałam gdzie się schować po drodze. Przeczekałam, pojechałam. Ulicami płynęła rzeka. Nienawidzę takiej pogody... W Wągrowcu policja kierowała ruchem, jakiś objazd był, ja nie wiedziałam gdzie dalej jechać i się zgubiłam. Miałam wypadek samochodowy, no lusterko urwane i to z mojej winy. I płakałam i znowu się zgubiłam. Ale odnalazłam się. Acz ja mokra i torby wraz z zawartością mokre. Dobra, nieważne. #gorzkiezale #wypadekzwykopem #gradzwykopem

Teraz jedyna pozytywna wieść. W domu czekała na mnie #wykopaczka z #wykopoczta . Duża paczka od @nowik . Taka oooooogromna

Dobra, otwieram , a tam instrukcja obsługi i... wśród gazet ponumerowane reklamówki , wszystko zgodnie z opisem #allegrocontent

Jest i rzeczona makieta oraz komplet karteczek-puzzli z listem . Ale jak widać, a tutaj widać, nie mam siły tego na razie bardziej ułożyć.

Efekt końcowy na dziś : słodycze, pocztówki, książka, stateczek i samochód. Wszystko co lubię.

@nowik, dziękuję Ci ogromnie, jutro ten list ułożę! Poprawiłeś mi tym humor <3 :3 :*

PS Przyszła także pocztówka od użytkownika @eternal_slavo . Z Kłodzka, takiej jeszcze nie mam! Dziękuję :) :* I obiecuję, że po sesji zrobię wreszcie znalezisko o pocztówkach, albo o pałacach.

PS2 @GrabkaMan , pewnie widzisz, ale informuję, że paczka wreszcie doszła. Jak wyżej.
  • 23
@HorribileDictu: em, ale jeśli nie pomyślałaś o zjechaniu na stację paliwową/przeczekaniu, a tak emocjonalnie zareagowałaś na lusterko (i pewnie emocje były przyczyną kolizji, nie wypadku, bo w przypadku wypadku to byś siedziała w najlepszym stanie w szpitalu;P) to radzę zastanowić się nad dalszym używaniem uprawnień kat b ;-P (bez ataku, po prostu racjonalny komentarz)
@HorribileDictu: no, no, na przyszłość nauczka, lepiej poczekać/odłożyć/etc. a za kółkiem starać się nie reagować emocjonalnie, bo niestety to może być przyczyną prawdziwego wypadku, czego Tobie z całego serca nie życzę ;-P w każdym bądź razie fajnie, że końcowo bilans dnia na plus ;-P
@HorribileDictu: Cieszę się, że pocztówka dotarła. Chciałem, żeby znalazł się na niej również ciekawy znaczek, ale pani nie pozwoliła mi wybrać. No i trwało to dłużej niż się umówiliśmy, bo pomyślałem, że pocztówka będzie mieć większą wartość sentymentalną jeśli zostanie wysłana z okazji jakiejś afery, heh. Wykop afery się doczekał, więc i pocztówka została wysłana.