Wpis z mikrobloga

#!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie sobie spokojnie ulica i jakieś dwie recydywy #!$%@? #!$%@? ci kopa w drzwi. Dzwonisz na psy spisali tylko i pojechali nic więcej nie zrobili. Co za #!$%@? ludzie. #oswiadczenie #samochod #pokazauto #corobic #seby #patologiazewsi #podludzie #animalplanet Przepraszam za wulgaryzmy ale inaczej się tego nie dało napisać. Nie wiem co teraz robić. Autocasco nie ma.
Pawciosl - #!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie ...

źródło: comment_txIAlqCThE5aBIgVWSz5h4SQrdSI6RWi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chaos_n: Są z tej samej ulicy ta ulica jest jak wieś #!$%@? wystarczy ze znam jedna osobe to dojdą po mnie muszę się z niej jakoś wyprowadzić bo dłużej tej dżungli #!$%@? nie zniosę
  • Odpowiedz
trochę ma wad ale przynajmniej ja rdza nie chwyta. Nie jestem na żadnym forum. Ale przeglądam jako niezalogowany


@Pawciosl: Myślę, że już rozpracowałeś furmankę, ale gdyby "coś" to pisz do mnie.
Zazdroszczę Ci auta. Obecnie strasznie ciężko znaleźć W124/201/140/126 w ludzkim stanie za sensowne pieniądze.
Dbaj o nią, a Ci się odpłaci ;)
P.S. Jaka motorownia?
  • Odpowiedz
@qoompel:1.8 spalanie w mieście chyba mam za duże bo koło 12litrow. Nie wiem co może być przyczyną tego Już myślałem żeby to sprzedać bo to jedyny samochód który mam a ciężko trochę go utrzymać. Jest fajny żal mi go bo się z nim zżylem.
  • Odpowiedz
@ukaszukasz: Myślałem że mu spalanie po prostu z wiekiem podeszło a tu takie zaskoczenie. Stosunek mocy do spalania jest śmieszny :D. A wiesz może czy pompka wspomagania powinna głośno chodzić jeżeli maksymalnie skręcę kierownicą?
  • Odpowiedz
@Pawciosl: Patrzac na czasy kiedy robili te samochody, stosunek spalanie/moc/pojemność silnika jest w normie, mocy na pewno by zyskał po porządnym serwisie, spalanie tez by pewnie troszke w dół poszło ale nie byłyby to jakieś ogromne wrtości, a pompa wspomagania cicho siedzi, także to u Ciebie jakiś problem jest. Ja aktualnie zbieram pieniadz na mechanikę, także powymieniam filtry, świece, płyny, uszczelki. Mam trochę mokro na ostatnim cylindrze przy uszczelce ale
  • Odpowiedz
czy pompka wspomagania powinna głośno chodzić jeżeli maksymalnie skręcę kierownicą?


@Pawciosl: Nie.
Sprawdź szczelność przewodów ukł. wspomagania i wymień płyn. Groszowe sprawy.

Stosunek mocy do spalania
  • Odpowiedz