Wpis z mikrobloga

#!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie sobie spokojnie ulica i jakieś dwie recydywy #!$%@? #!$%@? ci kopa w drzwi. Dzwonisz na psy spisali tylko i pojechali nic więcej nie zrobili. Co za #!$%@? ludzie. #oswiadczenie #samochod #pokazauto #corobic #seby #patologiazewsi #podludzie #animalplanet Przepraszam za wulgaryzmy ale inaczej się tego nie dało napisać. Nie wiem co teraz robić. Autocasco nie ma.
Pawciosl - #!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie ...

źródło: comment_txIAlqCThE5aBIgVWSz5h4SQrdSI6RWi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Pawciosl: Mi ze 2 lata temu ktoś w nocy płytą chodnikową rozwalił szybę przednią, w aucie, a rok temu urwali lusterko ... co z tego, że jest obok monitoring, sprawców nie wykryto ... ty masz przynajmniej dane do procesu cywilnego
  • Odpowiedz
@plazma: wydaje mi się, że spisali raczej dane OP. Gdyby mieli sprawców to na pewno by się na spisaniu nie skończyło.

@Pawciosl: sprawdź czy w pobliżu jest jakiś monitoring - jeśli tak to pogadaj z właścicielem aby zabezpieczył nagranie - i idź złożyć zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Tyle możesz zrobić.
  • Odpowiedz
@Pawciosl: Ciężka sytuacja. Współczuję Ci.
Nie wiadomo co lepsze: założyć im sprawę o odszkodowanie czy nasłać sebixowych koleżków? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bo tak tego nie wypada zostawić - kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Powinni za to odpowiedzieć - tak czy inaczej.

P.S. Fajna 201. Wygląda na dość zadbaną. Masz jakieś foty? Jesteś zarejestrowany na jakimś forum?
Pozdro S600!
  • Odpowiedz