Wpis z mikrobloga

#!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie sobie spokojnie ulica i jakieś dwie recydywy #!$%@? #!$%@? ci kopa w drzwi. Dzwonisz na psy spisali tylko i pojechali nic więcej nie zrobili. Co za #!$%@? ludzie. #oswiadczenie #samochod #pokazauto #corobic #seby #patologiazewsi #podludzie #animalplanet Przepraszam za wulgaryzmy ale inaczej się tego nie dało napisać. Nie wiem co teraz robić. Autocasco nie ma.
Pawciosl - #!$%@? patologia polska tacy ludzie nie powinni oddychać. Człowiek jedzie ...

źródło: comment_txIAlqCThE5aBIgVWSz5h4SQrdSI6RWi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ukaszukasz: Czyli muszę coś podziałać z tą pompą. Z silnikiem na szczęście okej. wymieniłem ostatnio świece po zimie i chodzi jak marzenie. Jeszcze mam coś z kierownicą zbieżność mam, nowe drążki ale chyba kierownica się trochę sama przestawiła. jest lekko przekręcona w lewo. Że jak jadę prosto to muszę trochę pod lekkim kontem trzymać kiere. Nie wiem co mogło tam sie zrąbać jakiś ślimak czy co.
  • Odpowiedz
@Pawciosl: Cykasz się tej patoli? Przez to, że dajesz się im zastraszyć oni czują się bezkarni. Ja bym za nic nie odpuścił. Na pewno bym się stamtąd wyprowadził bo okolica która opisujesz nie jest dla normalnych ludzi, ale po sądach targalbym debili cały czas.
  • Odpowiedz