Wpis z mikrobloga

@syrena_elektro: To UK. Masz prawo to robić i wykorzystujesz to. Dwa - jak już się wciśniesz to jest to twoje miejsce i żadne auto nie ma prawa się pakować na ciebie. Jeszcze rok temu sam stałem jak debil a teraz wciskam się między auta i zastanawiam się tylko czy mi bary przejdą. I poza wyjątkami kierowcy to doceniają bo dzięki temu zawsze są jedno "auto" do przodu. Moto się pojawia i
To UK. Masz prawo to robić i wykorzystujesz to. Dwa - jak już się wciśniesz to jest to twoje miejsce i żadne auto nie ma prawa się pakować na ciebie


@Jofiel: no widać, że nie do końca to działa, z resztą zdziwił bym się gdyby działało bo na pewno wielu kierowców traktuje to jako wciskanie się i im gula skacze. To że masz prawo do czegoś to wiesz, jak to mówią,
@baba_by_sie_jednak_przydala: Bo mieszkasz w Polsce :P Mentalnie i ustawowo motocykle to "podludzie". Tu masz pełne prawa i egzekwujesz je na drodze - oczywiście z rozsądkiem i instynktem zachowawczym bo nikt z koniem nie chce się kopać :)
@syrena_elektro: Pewnie, że nie zawsze działa. Ja nienawidzę tego robić ale jeszcze bardziej nienawidzę jak stoję i silnik zaczyna mi się gotować. Więc odrobinę ryzyka muszę wpisać w ten tryb życia. Na szczęście
@Jofiel: Nie, tu nie chodzi o kraj. Wypadki są wszędzie. Chodzi o decydowanie za siebie i wszystkich. Co tej motovlogerce po prawie jak ktoś już jej najechał na nogę? Co mi po kasie jak wbije się w samochód? Co mi z opinii innych ludzi gdy jadę na moto? Ktoś mi powie że podwójna ciągła to świętość? hehe Nie róbmy z siebie świętych, szczególnie że to Ty masz litra do #!$%@? :D
@tosyu: Jego portfel zapewne...
@baba_by_sie_jednak_przydala: Zdaża się. Takich rzeczy się nie uniknie. Nawet jak się siedzi w piwnicy to coś może się przytrafić. Możesz jeździć zachowawczo i ekstremalnie bezpiecznie i ... dostaniesz meteorem w głowę :D Dlatego w zasadzie to wrzuciłem - na moto możesz się spodziewać najgorszego scenariusza w najbardziej niespodziewanym momencie.
@urwis69: Co ty dziś taki monosylabiczny?
@Jofiel: wątpie by jakoś specjalnie, od tego jest OC ;-) IMHO jedyna osoba która ucierpiała to kierowniczka, jak filtrujesz to jedziesz do końca przed pojazd tak by wąchali twoje bąki (miała miejsce) a nie stajesz w pół, prawo prawem, przywileje przywilejami ale to na filmie specjalnie rozsądne nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jofiel: Ona spokojnie do konca mogła jechać, co jakby inne moto z tyłu jechało? Stanie tak w pół i zablokuje czy to drugie musi omijać, dość niebezpiecznie wyjeżdżając na pas? Ja tylko twierdzę, że rozwagi jej zabrakło (że o ruszaniu jak żół to nie wspomne) :P A że pucha ślepa, to nic nowego
@tosyu: Ja ją rozumiem. Czerwone było długie to bała się, że będzie ruszała równolegle z pierwszym autem w jego martwym polu. Bezpieczniej było się wbić w tę przestrzeń - a było tam sporo miejsca dopóki kierownik nie zdecydował podjechać do przodu gdy tylko próbowała sie tam zmieścić. To było być może nieumyślne a może źlośliwe.
A tymi co jadą za mną to już się nie martw. Każdy w takim ruchu robi