Wpis z mikrobloga

@IOException: Zależy czy chcesz bezpośrednio podłączać gitarę. Jeśli tak to ten interfejs na wejściu Hi-Z ma zbyt niską impedancję. Do tego wejście akceptuje w szczycie sygnał +4dbU co w lepszym przypadku nie da ci zero kontroli nad gainem, a w gorszym clipping tego co nagrywasz.
Ja bym tego nie rozważał jako pełnowartosciowy interfejs dla gitary. No ale to ty kupujesz, a w zasadzie już kupiłeś.

Ale jakbyś odsyłał to polecam Steinberga
@FalseIdeas: Zupełnie nie biorę pod uwagę gitary. Jeżeli już to akustyk z preampem, interesuje mnie jedynie mic. Jeszcze nie kupiłem, zaklepałem, ale nie wpłaciłem kasy. A co przemawia za Steinbergiem? Miałem wczesniej jeszcze edirola u25 ze stajni rolanda - przyznam fajny, ale sprzedałem, już nie pamiętam czemu.
@IOException: ominęła mnie coś ta odpowiedz więc troche spóźniony komentarz... myślałem, że chodzi o gitarę elektryczną, ale skoro wysokoimpedancyjnego wejścia nie potrzebujesz to 2i2 jnie jest złym wyborem.
Za Steinbergiem przemawia specyfikacja, preampy, zakres dynamiki, niższa latencja, wejście Hi-Z, MIDI....