Wpis z mikrobloga

@vasil: Oceniam po faktach, bo mam wgląd na profile użytkowników oraz wyciągam wnioski z konwersacji takich jak ta powyżej.

Oczywiście szansa na to, że znajdziesz tam swoją drugą połówkę istnieje, ale nie oceniam jej jako zbyt dużej. W każdym razie każdemu komu w ten sposób uda się znaleźć partnera nie tylko do czynności fizjologicznych życzę jak najlepiej.

a mozesz myslec, ze jestem gejem, kolo czegos mi to lata( ͡°
  • Odpowiedz
@md23: no powiem Ci, że się wykazałeś kolego, nie ma co:) a ja miałam Cię za spoko kolesia, gdy tymczasem okazujesz się zwykłym, pustym i chorym facetem, który liczy tylko na jedno:) skoro jesteś taki mądry to może pochwalisz się resztą rozmów, które ze mną przeprowadziłeś, a nie tylko malutkim fragmentem?:) będzie mi bardzo miło, może Ci, którzy komentują, kiedy zobaczą, jak lizałeś mi dupę, wyrobią sobie o Tobie odpowiednie
  • Odpowiedz
@md23: PS. sama mam iP 6s więc naprawdę żadną nowością ani lansem nie jest dla mnie ten telefon, nie da się mnie wyrwać na telefon ani ogólnie kwestie materialne, jedyne na co polecę to rozum, trochę klasy i dobrze pracujący mózg, ktorego jak już powiedziałam u Ciebie brak:)
jeśli chodzi o ścisłość- żeby nie było, że się tłumaczę, chcę po prostu odnieść się do wszystkich Państwa, którzy oceniają sytuację nie
  • Odpowiedz
@xcyz002x: Mogę upublicznić, ale nie chcę cię kompromitować. Co Ci mogę powiedzieć?

Pomijam fakt, że bardzo byłaś zaciekawiona tym gdzie spędzam wakacje, jakim jeżdzę samochodem oraz czy mam własne mieszkanie oraz co sądzę o apartamentach nad Wisłą.

Natomiast to, że miałbym się tłumaczyć dlaczego dojeżdzam do pracy metrem po prostu mnie w------o. Odp. jest prosta, bo jest mi tak wygodniej i szybciej. Nikomu nie muszę się z niczego tłumaczyć.

Właśnie
  • Odpowiedz
@md23: siebie skompromitowałeś bardziej niż mnie, mój drogi. powiem Ci, że serio wydawałeś się spoko kolesiem i chciałam nawet iść z Tobą na tę kawę, a niestety, nie dla psa kiełbasa.
a co Ci powiedziałam, jak pochwaliłeś się kupionymi biletami na jakieś sratypierdaty do Francji? dopisałeś jeszcze "kiedyś zbankrutuję". napisałam Ci, drogi Maćku, że gdybyś nie miał hajsu, to byś go nie wydawał, to prosta zależność, ale jak widać- nie dla idiotów. jakim samochodem jeździsz? ja byłam zaciekawiona? to Ty chwaliłeś się motocyklem:)
pominę fakt, że kiedy powiedziałeś, iż jak już kupisz sobie BMW to przydałaby Ci się w nim jakaś laska do wożenia- widać było, że chciałeś mnie wyrwać.
sprawa mieszkania jest zdaje mi się jasna i klarowna, to normalny temat do normalnej rozmowy z KAŻDYM? zazwyczaj każdy o to pyta:)
a pytanie o metro również było normalne, ale dla Ciebie normalne rzeczy są nienormalne i odwrotnie.
to tylko mi uświadamia, że skoro taki przegryw umysłowy jak Ty mógł skończyć studia prawnicze, to taka inteligentna i mądra kobieta jak ja może osiągnąć o
  • Odpowiedz
@xcyz002x: nie będę Cię obrażał tak jak Ty mnie tutaj :) Dobrze operuję słowem jest to mój zawód i szybko domyślam się czego oczekuje druga strona.

Dziękuję za pozdrowienia. Podrażniona kobieta potrafi być lwicą jak widać :D
  • Odpowiedz