Wpis z mikrobloga

  • 1
@aloszkaniechbedzie: zrobiłem eksperyment społeczny. Czekam jeszcze na to czy jutro bedzie podobnie ;) hmm... Podrzuciłas mi dobry pomysł. Zrobię fotę przy BMW mojego szefa ;p

Zreszta bądźmy szczerzy, kto szuka na tinderze miłości i uczucia xD
  • Odpowiedz
@md23: Spoko wiem juz czym #tinder smierdzi dla mnie to jest dodatkowa opcja na poznawanie ludzi, bez cisnienia, a ze interesuje mnie tylko long-term to mowie jak jest :P jak sie nie da to #!$%@? tam ale sprobowac nie zaszkodzi

Mloda I niedoswiadczona? Bankowo starsza od Ciebie no I swoje juz nadoswiadczalam :P
  • Odpowiedz
@md23: a ić pan, to dorzuc jeszcze foto z silki z windy i gola klate czyli full pakiet #!$%@? jak dla mnie


@aloszkaniechbedzie: Jak by facet chcial romansowac unikajac wszelkiego #!$%@?, to by zostal gejem.
Bez obrazy, ale kobiety po prostu na #!$%@? leca, a faceci, no coz, faceci robia to co dziala.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Prosze Cie, tylko nie rob tutaj "Ja taka nie jestem i wiekszosc kobiet tez taka nie jest". Wiem z wlasnego doswiadczenia - tez kiedys mialem profil na ktorym chcialem pokazac sie z dobrej strony, staralem sie wyjsc na gentlemana, cos inteligentnego napisac o sobie, pokazac jakies ciekawe zainteresowania do tego eleganckie zdjecia. Zainteresowanie profilem praktycznie zerowe, raz na tydzien ktos napisze, w wiekszosci jakies totalnie skretyniale Karyny, ktore na
  • Odpowiedz
@Dinth: a co mnie obchodzi, że większość leci na ilość, a nie na jakość, ja tam wolę mieć mało rozmów ale konkretnych, nie mam bólu dupy, że nie mam większego zainteresowania, a wyśmiewaj sobie jak chcesz, to co odbierasz, jako "ja taka nie jestem", mam obrzydzenie do sebixów i lansu, nie będę podpisywać się pod pustacką masówką, bo... taka nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a
  • Odpowiedz