Wpis z mikrobloga

@md23: I co dajesz takim szanse czy spuszczasz na drzewo? Mi sie b rzadko zdarzaly typki co p--------y farmazony. Na poczatku sporo bolcowych propozycji dopoki nie dodalam w opisie ze nie jestem zainteresowana. Ale ja tam nie chce tracic czasu na robienie z nich idiotiow w gadce tylko od razu pisze ze nie dogadamy sie dziekuje do widzenia
  • Odpowiedz
@md23: szukanie na tinder jeat tak samo poprawne jak każde inne, bo nie Ważne jest miejsce tylko intencje. twe są z-----e,bo z góry ustalasz granice,że tylko do ruchania. to nie aplikacja jest zła,a twoje założenia. takie same może mieć kobieta,w twoim życiu wobec ciebie, a przecież to jest twoja jedyna słuszna metoda
  • Odpowiedz
  • 0
@vasil: obiektywne postrzeganie tej aplikacji jest takie jak napisałem. Ja jestem realista, ale zawsze chciałbym sie miło zaskoczyć aniżeli rozczarować.
  • Odpowiedz
@md23: realista ocenia po faktach,a ty tworzysz z góry założenia. mało to związane z realizmem,a raczej powtarzanu wygodny populizm
Bo według tego co mówisz jako realista muszę zakładać,że jesteś gejem. bo masz iPhone. to samo.
  • Odpowiedz