Wpis z mikrobloga

@Bartek404: Dobry wybór, będziesz zadowolony. Tylko uważaj na lakier, bo delikatny strasznie.
@moler: Nie brudzi się szybciej niż normalnie umieszczony hamulec. Trudniej się czyści, bo schowany jest dosyć dobrze.
@stassma: Wg mnie warto. Masz, poza korbą, cały osprzęt 105. Masz gwarancję Decathlon #pdk. Masz fajny i całkiem dobrze zrobiony rower. Jak nie potrzebujesz szpanować jakąś uznaną marką przed kolegami, to niczego więcej nie potrzebujesz.
@stassma: Okaże się przy najbliższej wycieczce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojeździłem nim trochę po Decathlonie i sprawia wrażenie solidnego, wizualnie też mi przypadł bardzo do gustu. W tym przedziale cenowym można jeszcze pomyśleć o często polecanym na mirko Merlinie, ale B'Twin u mnie wygrał ze względu na lepsze warunki gwarancyjne i serwis na miejscu.
@stassma: Ja bym brał Guercotti za 4k z gwarancją 2 letnią. Tiagra 2x10, fakt waga wyższa ale rama pełen karbon i fajna baza pod rozbudowę po zużyciu osprzętu. Ja mam i jestem zadowolony. Jak chcesz namiar to na priv.