Wpis z mikrobloga

#matura #oswiadczenie

wiecie co jest najgorsze w maturze z polskiego? że absolutnie nie na niej nie ma przydatnego co zweryfikuje w jakikolwiek sposób to, czy jesteś mądry czy głupi... i tak większość w dorosłym życiu sobie nie radzi z napisaniem listu urzędowego itd. takie rzeczy powinny tam być plus mieszanka wosu... a nie #!$%@? jakieś książki jakiś średniowiecznych idiotów
  • 61
  • Odpowiedz
@goferek: pijesz coś do mnie? bo nie wiem czy wiesz, ale jesteśmy w internecie i każdy pisze jak chce także... jeszcze znajomość języka by się przydała na tej maturze, bo to chyba jest jeden z większych problemów...ubogie słownictwo
  • Odpowiedz
@richirich: no chyba to jednak trochę za mało... w ogóle to #!$%@?... jak to jest, że od lat te matury tak ssają pałę?! co za kretyni siedzą w tych ministerstwach ja #!$%@?ę... nawet ja bez matury zorganizowałbym lepszą maturę, jak to jest, że oni są tam a ja tu eh...masakra, że ci ludzie nie wiedzą co jest tak naprawdę potrzebne...
  • Odpowiedz
@#!$%@?: nie zebym byl jakims wielkim zwolennikiem matury z polskiego (wg mnie obowiazkowa powinna byc tylko z jezyka obcego), to jednak podstawa jest na tyle prosta, ze tylko baran jej nie zaliczy. a jak jakims cudem ktos #!$%@? podstawe z polaka, to powinien sobie przypomniec, ze matura nie jest obowiazkowa.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: częściowo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale prawdziwym problemem jest to, że niektórzy potrafią napisać coś w taki sposób, że inni ludzie mają problem ze zrozumieniem tego, co w ogóle ta osoba próbowała przekazać.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak boli cie gowniana matura, to wspolczuje ci, jak dostaniesz sie na studia (czego ci zycze) i bedziesz musial sie uzerac z gownianymi przedmiotami typu mikroekonomia na informatyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w ogóle to szczerze uważam, że w tym kraju obowiązkowa powinna być matura z; polaka [w formie podanej przeze mnie] rozszerzony ang, podstawy z matmy potrzebne w dorosłym życiu, oraz jakieś podstawy z obsługi kompa i z biologii

bo to są rzeczy które większości z nas się na bank przydadzą
  • Odpowiedz
@acquen: tak jest, życie zrujnuje ci klucz, zabije twoje wolne myślenie, indywidualność...

@#!$%@?: widzisz, nie wiem jak będąc robolem, ale normalni ludzie czasem piszą jakiś dłuższy tekst, wypowiadają sie o czymś więcej niż gdzie ostatnio sie #!$%@? i wbrew pozorom wiedza sie przydaje
  • Odpowiedz
@#!$%@?: nie masz matury, ale dodałeś 10 postów o tym jaka jest #!$%@? i jak powinna wyglądać Twoim zdaniem- po co ktoś kto uważa maturę za dno tak się nią przejmuje? #boldupy
Oczywiście zrobisz karierę bez niej- musisz tylko znaleźć pracę ( ͡º ͜ʖ͡º)

nawet ja bez matury zorganizowałbym lepszą maturę, jak to jest, że oni są tam a ja tu eh...


Oni mają maturę. ( ͡
  • Odpowiedz