Wpis z mikrobloga

#matura #oswiadczenie

wiecie co jest najgorsze w maturze z polskiego? że absolutnie nie na niej nie ma przydatnego co zweryfikuje w jakikolwiek sposób to, czy jesteś mądry czy głupi... i tak większość w dorosłym życiu sobie nie radzi z napisaniem listu urzędowego itd. takie rzeczy powinny tam być plus mieszanka wosu... a nie #!$%@? jakieś książki jakiś średniowiecznych idiotów
  • 61
  • Odpowiedz
@#!$%@?: raka mózgu to dostałam od czytania tego co piszesz ( ͡° ʖ̯ ͡°) patrzyłam czy wszystkie wpisy masz takie gówniane czy tylko tu trollujesz, no ale niestety, nie każdemu Bozia rozumek dała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma przydatnego co zweryfikuje w jakikolwiek sposób to, czy jesteś mądry czy głupi...


@#!$%@?: Nie odróżniasz kolego inteligencji od wiedzy.
Matura (ta z j. polskiego) oczywiście wiedzę sprawdzi, inteligencję w dużo mniejszym stopniu, aczkolwiek to sprawdzi lepiej matura z matmy :)
Pierwszą kwestią jest faktycznie przydatność matury.
Drugą kwestią jest to, że trzeba być totalnym imbecylem, żeby jej nie zdać.
  • Odpowiedz
  • 3
@#!$%@?

CZŁOWIEKU... OBA 'JAKIŚ' I 'JAKICHŚ' UŻYWA SIĘ W NASZYM JĘZYKU JEDNAKOWO!!!!!!


no chyba #!$%@? nie XDDDDDDDDDD jełop
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@?: hehe tak to sobie tłumacz,
to co ma być na maturze z polskiego? naprawa czterosuwa? przez 3 lata miales się nauczyć poprawnie sklejać zdania w swoim języku i przeczytać kilka książek, bo pewnie w życiu już żadnej w ręce mieć nie bedziesz
oczywiście jak nie podolales temu to teraz jest płacz, że to nie niepotrzebne, bo lepiej jakby na polskim uczyli jak złożyć podanie o 500+
  • Odpowiedz
CZŁOWIEKU... OBA 'JAKIŚ' I 'JAKICHŚ' UŻYWA SIĘ W NASZYM JĘZYKU JEDNAKOWO!!!!!! idź na czarną... ja #!$%@?ę


@#!$%@?: CO #!$%@?? XDDDD
Jakichś palant zajechał mi drogę
Szukam jakiś dobrych książek

Albo jesteś trollem albo debilem, że uważasz, ze te dwa słowa to to samo.
  • Odpowiedz
@tahini: BO #!$%@? JEST, JAK MACIE GÓWNO WIEDZĘ TO SIĘ NIE #!$%@? BO SAMI TROLLUJECIE... ja #!$%@?ę... co za zjeby... jak można być takim debilem by kogoś trollować dla hecy?! co wy #!$%@? macie w tych głowach?!
  • Odpowiedz