Wpis z mikrobloga

A Wy co uważacie o karmieniu piersią w miejscach publicznych? Jak dla mnie argumenty z dupy i #patologiazewsi że #!$%@? temu co patrzy. Nie po to idę do kawiarni żeby jakiś pasek wyciągał cycka i karmił gówniaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) no chyba, że to sytuacja podbramkowa, to z tą pieluszką jeszcze przejdzie


#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_NiA0UVH9BRPO95bSfWe3eBKPSFzGrNGe.jpg

Karmienie piersią w miejscu publicznym jest...

  • super i każda mama powinna tak robić! 27.5% (25)
  • nie na miejscu, trochę ogarniętości! 72.5% (66)

Oddanych głosów: 91

  • 4
@PaNaTypa: Jest spoko, jeśli zachowana jest kultura ( biustonosze do karmienia, okrywanie się pieluszką.
Jak jakaś majta całym gołym cycem ze ściągniętą koszulką do połowy, to nie jest ok.
Przy czym jeśli jest to centrum handlowe np. z wydzieloną przestrzenią dla matek, to powinna się tam udać, dziecko przez 40m z głodu nie umrze.
@PaNaTypa: O ile gówniak śpi, laska się okryje to niech sobie karmi. Natomiast jak gówniak krzyczy nie dając mi w spokoju wypić kawy i spędzić przyjemnie czas to po prostu wychodzę. Wydaje mi się że właściciele, knajp często widząc taką sytuację mają niechęć do matek z dziećmi.
@PaNaTypa: Zawsze może pójść do łazienki albo na stronę. Chyba ta czynność nie trwa długo. Poza tym są kawiarnie przyjazne matkom i w takich nikogo nie powinno irytować, że matka karmi cycem gówniaka. Tam to proszę bardzo. Ale jak idę do jakiegoś normalnego lokalu dla ludzi dorosłych, gdzie jest pity alkohol i wszyscy chcą się wyluzować, to w ogóle przychodzenie z młodocianymi nie jest wskazane, a obsługa powinna wypraszać takich delikwentów.