Wpis z mikrobloga

1. Ustaw się ze znajomym na 10:00.
2. O 10:15 pisze że dopiero wstał.
3. Pisze, że bez sensu żebyś czekał.
4. Jechałeś godzinę, żeby potem sobie. godzinę wrócić. Czyli 2h bezsensownej przejażdżki.
5. Nie pomogłeś wieczorem lasce z grupy z projektem , żeby móc rano wstać i się nie spóźnić.
6. Nie zjadłeś śniadania, tylko jakieś byle co na szybko, żeby się nie spóźnić.
7. Brak profitu.
#przegryw #gorzkiezale
  • 26
@blask_jutrzenki: no i masz lekcje dobra na przyszlosc, rob to co w danym momencie masz zrobic, a nie planuj co ma byc jutro, ja czesto tak mialem ze np podaje glupi przyklad moze ale w miare dobrze oddaje o co mi chodzi: umowilem sie z kims na 18 na cos, ale jeszcze nie zrobilem zakupow, to i tak ide zrobic najpierw zakupy itd, bo wiem ze na 18 i tak nie
@blask_jutrzenki: tez mam takiego ziomka. Nie dosc ze wiecznie sie spóźnia to jeszcze rzadko kiedy ma wiecej niz 10 zł przy sobie. #!$%@? dramat. Najgorsze jest to ze jedyne co sie dobrze z nim robi to pije wiec czasami sam na siebie bata kręcę sie z nim umawiając na melanż.
@karolzzr: Ej ej ej... Siedziałem z nią większość wieczora do ok 01:00, był już praktycznie środek nocy i zostawiłem ją na koniec samą. Nie jesteśmy w parze na ten projekt ani nic. Po prostu jej z uprzejmości pomagałem, ale nie będę przedkładał jej projektu który robi na ostatnią chwilę nad swój sen. Ja swój projekt zrobiłem wcześniej i to nie mój problem.
@r5678 @Madlen_: Poprzedniego dnia wieczorem jeszcze było potwierdzane