Wpis z mikrobloga

Mirki, ja wiem, że ten koleś to jest nietuzinkowa karuzela śmiechu, ale wydaje mi się że to idzie w złym kierunku. Posłuchajcie paru filmików co on #!$%@?, on już totalnie dostał jobla na punkcie YT, nieistniejących fanów, hejterów, zloty o których mówi, że było 100 osób, nie przyszedł nikt. Obstawiam że on jest chory psychicznie, niestety. Mu trzeba ewidentnie pomóc, bo to skończy się tragedią. Obstawiam że w jego otoczeniu nie ma kogoś, kto jest tego świadomy. Uszatkowi coraz bardziej #!$%@?. Może ktoś ogarnięty w tych sprawach rzuci okiem? Psychiatrzy są jacys na wykopie?
Podgląd https://www.youtube.com/channel/UCfQJKlkdgtRQuvpZ2WbaWWA
#tiger #bonzo #polskiyoutube #youtube #psychologia
  • 17
Ależ Panowie, spokojnie. Ja ani bązem się nie sycę, nie trolluje go, on sobie jest. Natomiast porównałem jego wypociny z poprzednich lat i tam (#!$%@?ąc farmazony jak to bązo) wydawał się w zdecydowanie lepszej kondycji psychicznej (zwał jak zwał). W tych nowych nagraniach ewidentnie #!$%@? mu się co jest prawdą co nie i żyje w urojeniu, sam fakt wrzucania 10 filmów dziennie z takim samym "przekazem", co potwierdza że on to traktuje
@Krzemien: @Asterling: @hoop: @robmiejski1946: Domyślam się, co może być powodem takiego zachowania u Bonza. W rodzinie mam podobny przypadek, aczkolwiek nie wrzuca filmików na youtube. Wydaje mi się, że Tiger urodził się z niedotlenieniem mózgu. Albo pępowina się zaplątała wokół szyi, albo coś innego się stało (nie znam się na tym dobrze) i część mózgu obumarła. Czasem skutkiem tego jest przemiana w warzywo, czasem uraz jest lżejszy i