Wpis z mikrobloga

#emigrujzwykopem #niemcy #niemcyfaktyimity

może mi ktoś napisać jakie ma relacje z niemcami? moje skończyły się na tym, że zostałem uznany za psychopatę i w ogóle nie fajnego przez jakąś naprawdę głupią sprawę i wszelkie próby wyjaśnienia sprawy kończyły się blokowaniem mnie itd. ( ͡° ʖ̯ ͡°) no oni są jacyś #!$%@?... [nie, wybaczcie, ale ja jestem pewien, że nic złego nie #!$%@?łem]

oni serio tak uciekają od problemów itd? kiedyś czytałem, że oni potrafią zerwać znajomość od tak i udawać, że nic nie było i traktować cię jak wroga... nie wiem...

próbuję zrozumieć o #!$%@? chodzi... bo nijak nie mogę ogarnąć... ci ludzie są po prostu...
  • 10
@1989: w sumie to nic specjalnego, #!$%@?łem kolesia, że zachowuje się jak małe dziecko i jest nieodpowiedzialny, a sam zarzuca mi, że jestem nieodpowiedzialny itd. [zarzucił mi to bo wpadłem w depresję i melancholię przed potencjalnym wyjazdem do niemiec i nie mogłem wziąć się w garść ( ͡° ʖ̯ ͡°)(,)] zresztą za dużo by tłumaczyć to było bardziej skomplikowane
@esen: słuchaj... jak masz tak #!$%@?ć bez żadnych #!$%@? podstaw ku temu, to najlepiej nie #!$%@?, ja problemu ze znajomymi nie mam, tylko w tym wypadku trafiłem na jakieś #!$%@? mózgowe i najpierw zarzucanie mi jakiejś bzdury, potem robienie z siebie #!$%@? ofiary kiedy to ja mogłem tutaj najbardziej ucierpieć