Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Silnik robiony przez Renault dla Volvo 300/440/460. Czyli śmieszna historia, silnikcepcja. Silnik Renault robiony dla Volvo wsadzany do Renault zamiast silnika 1.7 N/A Renault :) 1.7 Turbo, docelowo coś pod 250-300 kuca ma wypluć, więc będzie mały szatan :D
Już zwykłe R5 Turbo zachrzania jak wściekłe. Po wszystkim, jak nie będzie mieć problemów z trakcją, to łojezusmariamatkobosko co to będzie.
  • Odpowiedz
@kowzan: widziałem już piątkę Turbo. Wrażenia były takie: z--------a po prostej > O k---a zakręt > O k---a przystanek. A ładna była, niebieska. Przystanek też ładny :]

Zmieniacie turbo na takie z vtg?
  • Odpowiedz
@kowzan: Ale sobie przypomniałem... W Krakowie przez trzy lata mijałem piąteczkę gti, stała w tym samym miejscu i obrastała kurzem. Pewnego dnia widziałem jak SM wciągała ja na lawetę()
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Myślałem, że mówisz o tunerze z Warszawy... Turbo chyba na razie zostanie seryjne, ale to wszystko wyjdzie w praniu :) Z Lagiem można walczyć na wiele sposobów.
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Nie przy tak małym silniku i stosunkowo niewielkiej ilości miejsca pod maską. Raczej odpowiednio zrobione kolektory i dobrze oprogramowany komputer.
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Ja w porównianiu ze Szwagrem noga jestem w tych tematach. Chłopak buduje Audice po 1200+ koni, będzie wiedział, jak to ugryźć, żeby dobrze było :)
  • Odpowiedz