Wpis z mikrobloga

a powaznie to jak z kasa


@bazingaxl: srednio w webdevie, jak jestes ok i masz jakies tam doswiadczenie i nie jestes beton to 4-5k euro/msc (7h dzien pracy). jak jestes bardzo dobry/spore doswiadczenie = x2. a jak jest pracoholik to pewnie jeszcze wiecej bo popyt na web/app jest teraz mega. u mnie w fabryce mamy 1 klienta co na realizacje zlecenia czeka juz chyba 3ci miesiac i poczeka jeszcze z miesiac
@bazingaxl:

nikt tam nie wpadl jeszcze


wpadl. testujemy ale poki co z bardzo marnym skutkiem. wychodzi na to, ze kombinujac z zatrudnianiem kogos za 800 to jak ogladac mecz legia-wisla zamiast real-barca

no i czy poza webdev tam cos jeszcze jest dla zwyklej javy,c++,c#


jest

jak sie trzyma ruby, sql sam w sobie jako odrebne stanowisko.


nie wiem

po ile wynajem kawalerki, pokoju, podatki, samochod


studio w rvk 100-150k/msc, pokoj 50-100,
@bazingaxl: + w it na etacie super kokosow na islandii nie ma, jesli porownac do us/uk/niemiec czy reszty skandynawii ale komfort zycia jest nieporownywalny. ogromnym plusem jest mala spolecznosc, i jak sie dobrze wbijesz w rynek, poznasz odpowiednich ludzi to zycie nabiera zajebiscie jaskrawych kolorow. przy okazji may 4th sie pochwale - w sierpniu chyba bede jechal na ryby gdzies nad jakis strumien ze znajomkami i mimo, ze sam nie lowie
@bazingaxl:

co znaczy komfort zycia ja sie wlasnie obawiam ze jest slaby


jedni lubia ogorki inni ogrodnika corki

jak wyglada stosunek pracy, 7h to nice ale mozna spokojnie isc na urlop bo chce mi sie


tu tez mozna sie urlopowac, i to calkiem fajnie - urlop platny 24 dni/rok + 24 dni/rok chorobowego na zadanie (bez zwolnienia od lekarza) + to samo czyli 24 dni/rok na kazde niepelnoletnie dziecko jakie masz