Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: beka była z tym ochranianiem wejść do domków a jak się tam wbiło to jednostki kolor zmieniają i Twoje wszystko. Z biegiem czasu zrozumiałem dlaczego ta gra została zapomniana. Dla dziecka było to zabawne dla kogoś ogarnietego nie za bardzo xd
@HrabiaTruposz: Pamiętam, jak z początku nie ogarniałem, dlaczego jedna z ras nie ma standardowo wojowników... potem odnalazłem opcję kupowania ludzi z innych frakcji.
Nie zapominając o dość chorych wyobrażeniach, kiedy karlicę rozmnażałem z gigantem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Croudflup: @Dijuna: Tylko jak miałeś mniej honoru (punktów) od przeciwnika. To wtedy AI blokowało drzwi jak emerci na otwarciu nowej biedronki.
@Onde: Dało się tak? Myślałem że giganci i centaury mogą tylko między sobą... No ale to pewnie wyglądało jak z chomikiem ( )

@kaarp: Niestety można się zawieść, bo był spory potencjał ale brakowało tego finiszu. Dobrze przemyślany remake zarobi sporo hajsu.
@Hipokryta: zawsze ktoś miał mniej honoru, powinna być wymagana iluś-procentowa przewaga. Mówię o trybie multiplayer bo wiadomo, że inaczej się na to patrzyło podczas scenariuszy.