Wpis z mikrobloga

@WolfSky: w sumie w domu przy LTE ten internet działa stabilniej i szybciej niż moje łącze z netii ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba zacznę używać zamiast wifi, bo w zeszłym miesiącu wykorzystałem zabójcze 1,9GB ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WolfSky: hot spot jest fajnym rozwiązaniem ale psuje baterię chyba. Bardzo szybko połyka Ah...
@lent: no pięknie, mi jeszcze trochę brakuje do 2 lat.

A macie może problemy z wysyłaniem MMSów? Bo ja od samego początku. Czasami mi się wysyłały, czasem nie. Teraz już w ogóle nie mogę. Ustawienia mam ok, @njumobile zgania winę na telefon, nie wiem o co chodzi
@njumobile
Korzystam z Sony Xperia Z3 Compact.
Czasem mmsy się wysyłają, a czasami nie. Zauważyłem że czasem zależy to od tego czy zdjęcie robię przednim telefonem, czy tylnym. Pewnie chodzi o pojemność wiadomości, która z tego co wiem jest ustalana automatycznie przez operatora w zainstalowanych ustawieniach dotyczących mmsów. Jednak nie zawsze, bo czasami takie które ważą 500 kb dochodzą, a czasami nie dochodzą takie które ważą 300...
Przekładałem kartę do innego telefonu
@njumobile
Dzisiaj od rana numery z nju mobile puszczają mi sygnał a jak chcę odebrać to się rozłączają. 510100100 i 690610610. Otrzymałem tylko sms że z waszej strony wszystko jest ok.
Od rana nie mam też połączenia z Internetem, nie wiem czy coś mi pozmieniali próbując naprawić.
"(SMS-1/5) Witamy. Dziękujemy za zgłoszenie techniczne nr 3276979. Informujemy, iż limit wiadomosci jest ustawiany albo(SMS-2/5) na poziomie softu tel. albo jesli obrazek jest nadal za
@Comprido: Nie mamy możliwości interweniowania na podstawie jedynie wpisu tutaj. Jeśli nie zgadzasz się z uzyskaną odpowiedzią, prosimy o ponowne przesłanie zgłoszenia do nas, poprzez zakładkę "kontakt".