Wpis z mikrobloga

Ten cały windowsphone to jest jakaś porażka, wyskakuje jakiś #!$%@? samolocik i telefon się restartuje tak o bez powodu. Juz nie mowie o tym wznawianiu aplikacji które trwa 15sekund nawet przy 4rdzeniowym procku. To jest ten guru płynności?Poza tym to cos zamyka mi aplikacje, nie, nie te w tle. Ubija mi np facebooka w czasie gdy go przegadam. Zawiodem się, dzieki za polecenie tego gowna. #windowsphone #android #bekazwindowsphone #tylkoandroid
  • 23
@tmsz: zainstalowałem ja na szybko zeby nie bylo ze mam tylko androida i pisze o czyms o czym nie mam pojecia :> Reszta postów pisana już normalnie ;).
@Vento: Mam już trzeci telefon z Windowsem i ciągle jestem zadowolony. Tak jak piszesz, guru płynności ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jaki model telefonu masz? Windows 8.1 czy 10? Jeśli 10 to fabryczna, aktualizowana, może insider?
@tmsz: Lumia 630 8.1
Mam S3, o podobnych paramerach i jest nieporównywalna różnica na korzyść s3, naprawdę, toż to S3 jest leciwy telefon .
@Vento: generalnie to nie jest normalne zachowanie - albo coś jest nie tak z telefonem, albo z kartą sim - proponuję kupić jakiś starter za 5 zł i zobaczyć, czy się zresetuje - będziesz mieć pewność, czy to telefon.